Kapat

Arkadaşımdan soğudum ne yapmalıyım?

Çok yakın 5 yıllık bir arkadaşınız var hatta o adar yakın ki hep birlikte anılıyorsunuz her şeyi konuşuyorsunuz ama sizin tepkinizden korktuğu için biseksüel olduğunu sakliyor. Sonra söylüyor ve sizin tepkiniz sayesinde rahatlıyor ama sonra bir şeyi daha sakladığını öğreniyorsunuz meğerse çok itici bulduğunuz aynı sınıfta olan bir kızla çıkıyormuş ve sizin yanınızda flörtleşirken sizin haberiniz bile yokmuş. buna çok trip atıyorsunuz ama çaktırmıyorsunuz çünkü kız zaten sakladığı için çok utanmış ve sizden sır tutmanızı istiyor en azından garip gelse de onun adına mutlusunuz. sonra siz sap kaldığınız için onları arada başbaşa bırakıp gidebileceğinizi söylüyorsunuz o da diyor ki "aynen çok iyi olur biraz betül'le idare edersiniz bensiz." diyor. betül aranıza sonradan gelmiş grubunuzun 3. elemanı siz bu sırrı tek başınıza kaldıramayacağınız için "bence betül'e de anlat" diyorsunuz ve o ne dese beğenirsiniz "betül zaten biliyor hatta sana söylemem için o baskı yaptı çok özür dilerim betül neyse ama seni kaybetmekten çok korktum." diyor. Sizi kaybetmek istemiyor ama sizi hiç tanıyamamış hem yalnız kalmayın diye bebek muamelesi yapıyor hem de salak yerine koyup dışlıyor. İstemeden de olsa geçmiş anılarınızı düşünüp acaba o zamanda benden ne saklıyordu diye düşünmeye başlıyorsunuz ve o sizden çekinmiş olduğu için artık sizde ondan çekinmeye başlıyorsunuz. Elinizdeolmadan onu eskisi gibi göremiyorsunuz çok iyi anlaştığınız insanın hareketleri size samimiyetsiz gelmeye başlıyor ne yapardınız?

0|0
12

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Boşver soğuduysan mesafe koy.

0|0
    0|0
  • kız mı erkek mi şimdi senin kankan ben anlamadım

0|0
    0|0