Sizce abimler neden böyle davranıyor?

Sizce abimler neden böyle davranıyor?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• kıskanıyorlardır. ben de fen lisesi mezunuyum lise hayatım boyunca 2 kere takdir aldım ikisi de son sene, 2. sınıfı düz geçmiştim hatta onu kesinlikle kafana takma ve sen onların uyarılarına karşılık vermedikçe onlar üstüne gelmeye devam eder biraz tepkini göster.

0|0
    0|0
    • Tepkisi veriyorum ama yine ayni şey oluyor hiçbir başarımi kabul etmiyorlar

• Inan ki o kadar özgüvenle cevap veriyorum ki hatta normalde hiç yapmayacağım bir şeyi fen lisesinde okumamı gözlerine sokuyorum ama nafile her akşam yine üstüme gelmeye başlıyorlar hatta annem ve babam boşver cevap verme diyorlar çünkü bu onlarda alışkanlık olmuş sana satasmadsn istahlari açılmıyor

• o zaman kusura bakma ama yardım edemem bu konuda

En İyi Kız Görüşü

• Kıskanıyor olabilirler bence düzgünce konuşmanız lazım.

0|0
    0|0
    • Konuşuyorum ama her yemeğe oturdugumuz zaman yine aynı şey oluyor

• Bu onların eksisidir kafana takmamaya çalış birgün onlarda öğrenirler hatalarını

• Inşallah

Erkekler Ne Diyor 4

• abinler kendi aralarında çekişiyorlar aslında
    ve seni birbrilerine benzemediğin için kıskanıyorlar

0|0
    0|0
    • Bende aslında kıskandıklari ihtimalini düşündüm ama sonra abim ya o benim dedim niye kiskansin ki

• Terbiye veriyorlar sana

0|0
    0|0
    • Ben terbiyesiz değilim ki terbiye versinler

• Allah yardım etsin

• Amin Sağol

• soruyu burdan sormanın amacı neydi :)

0|0
    0|0
    • Yazdım ama güya 18 yaş altı olduğumu tespit etmişler kaldırdılar bende birdaha yazmaya usendim ve böyle bir çözüm buldum

• Konusturmuyorlar ki cumlem yarım kalıyor ayrıca biraz kardeşlere güvenmeyi deneseniz Nolur sanki

• ben güveniyorumda çok güvenmemek lazım sonra şımarıyorlar ama sen babana bir söyle abingili çağırıp senin konuşmanı dinlesinler :)

• Ani kıskanıyorlar

0|0
    0|0
    • Peki nasıl kurtulacam bu beladan çünkü çok sıkıldım artık bu durumdan

• Bu yaşa kadar dayanmışsın 2 sene daha sabredicen böyle böyle sabretmeyide öğrenmiş olursun artık bunu avantajada çevir derslerine çalış ayrıca düzgün kızsın evlenene kadarda böyle devam et

• Teşekkür ederim öyle yapmaya çalışacam inşallah

Kızlar Ne Diyor 2

• Milleti rahatsız etmeyin

0|0
    0|0
  • ks ye mı yolladın bu mesajı?

0|0
    0|0
    • Hayır yazdım ve 18 yaş altı olduğunu tespit etmişler güya kaldırdılar o yüzden bende çekip tekrar attım yaşım 18 altında değil lütfen bunu da kaldırmayin

Yükleniyor...