Aciil yardım 22 yasındayım 9 aylık evliyik esimden siddet görüyorum. ?

22 yasındayım 9 aylık evliyik esimden siddet görüyorum. Ailemr söyledim babamda alkolik birisi 50 haneli köye tıkacaklar tekrar biriyle evlendirecekler calismak istiyorum artık kendi ayaklarimin üzerinde durmak istiyorum. bir sıgınma evine gitsem nasil olur alirlarmi ailem beni bulup oradan zorla alabilirmi?

0|1
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• 22 yasindasin istedigin ile gidip yerlesebilirsin, bosver oyle lavuklari. Kendine yeni hayat kur

0|0
    0|0
    • Allah razı olsun insallah kurabilirim ailemin huzursuzluk vermesinden korkuyorum

En İyi Kız Görüşü

• Inşallah düzelir canım benim ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Hanimefendi susmayin allahaskina sole bir dusun nereye kadar sana dokunmasina izin verme hicbisekilde ilcede iseniz jandarmaya basvurun allah yar ve yardimciniz olsun. yapabilecegim birsey varsa basim gozum ustune

0|0
    0|0
  • Bu işler hep sıkıntı yasal olarak kolluğa başvurursan koruma alırsın ama sadece karar olarak ama istemediğin birşey yapma bence başvur polise ya da jandarmaya

0|0
    0|0
  • Lanet olsun o eşine ya çok geçmiş olsun sığınma evini deneyebilirsin ama bilmiyorum ki

1|0
    0|0
    • Cok tesekkür ederiim böyle yorumlar beni umutlandiriyor.

• İnşallah kurtulursun en kısa sürede Allah yardımcın olsun

• Hayır zorla alamaz ama küsüp başına bela olma riski var mı iyi düşün.
    Ve nerede yaşayacaksın acele etmeden karar ver

0|0
    0|0
  • Sığınma evine alınırsan, ailen seni oradan alamaz bence. Sonuçta sığınma evi di mi? Şartları bilmiyorum tabii. Bir de aile ve Sosyal politikalar bakanlığının aile, çocuk, engelli danışma hattı var 183. Onu arayıp yardım isteyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Kadın sığınma evine git

0|0
    0|0
  • Ovvvvv... bulamazlar.. ama çok zorluk çekceksin , eşini düzeltemez misin? Neden çıkıyo tartışmalar, şiddetin boyutu ne?

0|0
    0|0
  • aılen sana artık resıt oldugun ıcın hıc bırsey yapaz kendı kararlarını verebılrsın
    egerkı cıddı anlamda sıddet goruyorsan herseyı yapmakta haklısın

0|0
    0|0
  • Hayir alamazlar 18 yasini gecmissin artik ne yapacagina kendin karar vereceksin esin bu tutumdan vazgecmeyecekse ayril bir omrunu mutsuz gecirme sonra ortaya psikolojisi bozuk cocuklar cikiyor

0|0
    0|0
  • Sığınma evine felan gitmek zorunda değilsin bir yakından yardım işte arkadaş felan git bir iş bul ev arkadaşı felan bul hayatını tek başına sürdür. Eğer bulunduğun şehir turizm bölgesi ise iş konusunda yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
    • Malesef degil. Arkadaslarima güvenemem kimseyede yük olmak istemiyorum aslinda

• dava felan koştur nafaka alırsın boşan kadın erkek hiç kimse şiddet görmek zorunda değildir.

• Sığınma evi olmaz yasın reşit bak sami olarak söyleyim gerçekten durumun öyleyse sana insan olarak yardımcı olurum

0|0
    0|0
    • Durumum böyle tabiki niye yalan söyleyeyim

• Anladm özeleden yazarmsn

• Profileme bak mesaj göndere gel

• polise gıt once en azından esıne uzaklastırma cezası verırler sıgınma evınden sen ıstemedıkce kımse alamaz

0|0
    0|0
  • 22 yaşında evlenirsen, şiddet görme ihtimalin yüksek tabi.

0|0
    0|0
  • sığınma evine git boşanma davası aç. kimse seni alamaz. ah be kardeşim..

0|0
    0|0
  • Şerefsiz

0|0
    0|0
  • Polise git sığınma talebinde bulun kimlik bilgilerin ve barindigin yer saklı tutulur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tabiki yardım iste hemen 9 aylık evlisin ve yazık konuşmıcam çok hemen bir işe girip hayatını kur yılın dolsun boşa gitsin

0|0
    0|0
    • Insallah cok sagolun fikriniz icin

• Alırlar tabiki. Kendine iş bulabilirsin orada kaldığın süreçte de.

0|0
    0|0
Yükleniyor...