En yakın arkadaşımdan soğudum?

5 yıllık çok yakın bir arkadaşım var (adı Ceyda) her zaman adımız birlikte anılır, okulda tek başıma olsam mutlaka biri bana onu sorar ya da o tek başına olsa insanlar beni sorar. Ben normalde sessiz bir insanım sonradan açılırım ama bu kızın yanında çokmgevezelik ederim içimde ne varsa söylerim beni hep anlar bazen zıt düşersek tartışır konuyu gülerek kapatırız. Gerçekten iyi bir insan hatta bazen diğer yakın arkadaşlarının ondan çabuk sıkıldığını ve nefret ettiğini benim farklı olduğumu söyler (annesinden sonra en çok beni bile seviyormuş gurur duydum.) Bazen gerçekten ben de ondan sıkılıyorum ve kafasını koparasım geliyor ama şu 1 yıl içinde ondan başka arkadaş bulmam çok zor mecburen onu bırakamıyorum ve bu sıkıntıyı görmezden geldiğim zamanlar her şey iyi gidiyor. Neyse konuya geleyim ben homofobik değilim arkadaşımla bu konuları konuşuruz ama bir keresinde ona biseksüeller hakkındaki görüşümü uzun uzun anlattım bazılarının cidden özentilik olduğunu düşünüyorum kusura bakmayın ve yargılamayın çünkü benim karşılaştığım örnekler bu yönde. Zaman geçti ben tabiki bunun böyle bir eğilimi olduğunu biraz düşünmeye başladım ama inanın çok ihtimal vermiyordum çünkü erkeklere karşı daha ilgili gibiydi. Ve sanalda bir kızla cidden çok yakın arkadaş oldu ama kız lezbiyendi ve ondan hoşlanıyordu tabii bu da onu reddetti ama 1 ay sonra ne oldu biliyo musunuz? reddettiği kızla çıkmaya başladı. Toplam 1 gün çıktılar ve ayrıldılar ben de haliyle gelip geçici bir meraktır dedim ama bunun hemen ardından bana biseksüel olduğunu mesaj attı ben de normal tepki verdim baya rahatladı. Daha sonra da bunun çok uzun zamandır olduğunu bana söyleyemediği kişisel şeyler olduğunu söyledi daha daha sonra da biriyle çıkıyorum dedi.

Güncellemeler:
"hatta çok yakınımızdaki biriyle çıkıyorum bu gün yanımıza geldi hatta ama kimseye söyleme" dedi ve başımdan aşağı kaynar sular döküldü meğerse benim sürekli konuşmamızı kesiyor diye sinir olduğum herkese yapışkan davranan Damla ile çıkıyormuş. Daha kötü olan 3. en iyi arkadaşımız betül de bu durumu biliyormuş hatta bana söylemesi için o ısrar etmiş. Ve ben ondan çok soğudum artık yaptığı hiçbir davranış bana samimi gelemez oldu. Hem dışlandım hem salak yerine kondum.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Senin arkadaşlik anliyişin zaten sorunlu mecburen katlaniyorum ne ya :D ve bisex olmak özentilik demek ne :D

0|0
    0|0
    • ben herkese özenti dedim? tanıdığım kişilerden örnek verdim öyle bir zihniyetim yok zaten ayrıntı vermek için karakter sınırı az :)

• :D sen bunun kitabin yazarsin bunu okurken 3 kere tuvalet arasi verdim :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende çok sıkıldım

0|0
    0|0
Yükleniyor...