Sizce giymeli miyim? (+1) ?

1.5senelik arkadaşımla geçenlerde konuşmayı kestik ve yaklaşık 2 ay önce doğum günümde bana ceket almıştı sizce ceketi giymeye devam etmeli miyim , yoksa giymemeli miyim? Arkadaşım dediğim bir kız ve nedense onu görünce rahatsız hissediyorum sanki giymemeliymisim gibi , Şimdiden teşekkürler..

Güncellemeler:
Guncell

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• annene söyle etikete bakmadan çamaşıra atsın hop yeni ceket

0|1
    0|0
    • Trollemesek lutfen :D?

• cidden ben olsam modifiye ederdim ya da kızı sevmiyorsan gıcığına giy barışınca da böyle bitmesin diye umudum olduğu için giymeye devam ettim dersin belki ordan işler yürür aha bedavadan sevgili yaptın :D

• Yok sevgili muhabbeti olmaz da gicigina muhabbeti iyi fikirmis :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Giyme bence

0|1
    0|0
    • Benimde dusuncem o yönde yine fikir almak istedim, işin açıkçası ceket guzel ve isime yarıyor hâliyle ama konusmuyoruz Şu an , konuşacak gibi de durmuyoruz o yüzden biraz arada kaldım..

• Niye kustunuz ben onu merak ettim :D

0|0
    0|0
    • Ya aramızda olan bir muhabbet ten , ben wpde felan karsimdakine yzmissam ve acık olduğu halde yazmamissa "aynen, bence de " felan gibi şeyler yazarım , kız dedi yok artık sıkmaya başladı felan , bende dedim iyi yapmam o zaman bir daha kusura bakma dedim , o da tamam dedi , o gün bugündur konusmuyoruz , aslında saçma bir sebep..
      Sence giymeye devam edeyim mi etmeyeyim mi? Aynı okuldayiz..

• Giyme hatta geri ver

• Hayır tabiki

0|0
    0|0
    • Hayır derken? Giyeyim mi giymeyeyim mi?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...