İnsanlar Çocukları Ölünce Neden Üzülüyorlar? Yenisini yaparlar neden?

Niye üzülüyorlarki yenisini yaparlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Güncellemeler:
Demi bence
Neden üzülüyorlarkiii Allalalah
Nedenn?
Ne var be

0|0
22|10

En İyi Kız Görüşü

• Bekara eş boşamak kolaysa sanada bu durum kolay geliyo inan lafla ekmek gemisi yürümez yaşarsan anlarsın ancak ama umarım hiç yasamazsın

0|1
    0|0
    • Çok olgun bir yaklaşım tebrikler

• hmmm doğru hatırlamışım o zaman dila hanım evet bekliyorum sizi hanımefendi :)

• Olum ana baci kayarim sana benim kafami bozma

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi sen ölsen ailen 'zittir et yenisi yaparız' mı diyecek.. Allah kimseye ebçvlat acısı yaşatmasın.. İnsanın kendisinden bir parçanın gitmesi çok büyük acı..

1|1
    0|0
    • ya yaşatmasın da ne bileyim bilmiyom ya

Kızlar Ne Diyor 21

• İnşallah bunu çocuğun ölünce anlamak durumunda kalmazsın. İlk önce bir anne için çocuğun nasıl bir mucize olduğunu düşün 9 Ay vücudunda bir canlının büyüdüğünü onu dünyaya getirirkenki acıyı ve sonra onu ilk görüşte duyguları düşün. ya da düşünme boşver bence sen daha küçüksün anlamakta zorlanabilirsin. Büyüdüğünde anlarsın

0|1
    0|0
  • Duygusuz öküz 😡

1|3
    0|0
  • Muge Anlida bu olay gecmisti bu sabah 17 18 yasindayken bebeklerin ölümune aglamalari sacma gelirdi nasil olsa bir daha olur derdim simdi cok utaniyorum dediklerime cocukmusum gibi bir seyler dedi bebek olsa bile bir birey annesi onu 9 ay tasimis duygusal bir bag olusmus ne olursa olsun evlat anne ve babalarin 10 tane cocugu olsa biri olse bile diger 9 u onun yerini dolduramaz

0|1
    0|0
  • Yenisi olur ama aynısı olmaz. Senin için tüm insanlar bir mi mesela? Her kadına anne de o zaman. Her erkeği baban kabul et o zaman? Duygusal bağ var bence.

0|2
    0|0
    • Hımmm öylemi

• Yani bence öyle. Düşünsene herkese, her şeyin olabilme lüksünü sunuyorsun. Mesela Ayşe'nin Ahmet'den başka çocuğu da olabilir. Ama o ölen Ahmet olamaz. Onun yerine konulamaz.

• Bir parmağını kes at, nasıl olsa 9 tane daha var.
    İnsanların acıları dalga konusu olamaz!

1|1
    0|0
  • Bu ne kadar saçma bir görüş böyle senin çocuğun olsa üzülmez misin. Sonuçta bir can gidiyor

0|1
    0|0
  • beslediğin köpek bile ölünce üzülüyorsun kendi evladına mı üzülmeyeceksin 9ay karnında taşı büyüt falan yani anne baba olmadan anlayamazsın

0|1
    0|0
  • @gsdiablo Aynı benim kafadan soruyu soran kişi afsgsgs 😂 Bence de yenisi yapılır ne olacak ki 😂

0|1
    0|0
    • Demi ya :) kafam almıyor

• İşte o öyle değil senin canın kanın o.
      Eşin onu doğururken acı çekiyor, hamileyken acı çekiyor.

• Çocuğun senin bir parçan gibidir. Bir yerin çizildiğinde bile canın acıyorsa çocuğun öldüğünde canın nasıl acır sen düşün. Ha ama eğer diyorsan;birgün çocuğun öldümü yenisini yaparsın sen ne diyeyim...

0|1
    0|0
  • Her cocugun yeri ayri

0|1
    0|0
  • saçmaladın Şu an annen olse uzulmezmısın

0|1
    0|0
  • Vicdan meselesi

0|1
    0|0
  • Bu ne saçma bir soru böyle hiç aynı olur mu evlat kokusu farklıdır evlat sevgisi yasamayan anlayamaz

0|1
    0|0
  • Bunu ben mi sordum😂😂😂

0|1
    0|0
  • hay zihninii senin

0|0
    0|0
  • Sırf soru sormak için soru sormuşsun. O zaman senide öldürelim sende bir ananın evladısın. Nasıl olsa yenisini yaparlar öyle değilmi?

0|0
    0|0
  • Git köprüdn atla. Yenisini yapmaya bile gerek yok. Senden çok var.

0|0
    0|0
  • emek verdiğin bir şeyi kaybedince sende görürsün :)

0|0
    0|0
  • Sende vicdan yok mu

0|0
    0|0
  • Aynı sey mı sence

0|1
    0|0
  • Çocuğu sonuçta

0|1
    0|0
    • Bilmiyom valla yenisini yaparlar

Erkekler Ne Diyor 9

• ne la bu lego mu

2|0
    0|0
  • bu nasıl bir zihniyet ya keşke sen ölseymissin de ailen yenisini yapsaymış

1|0
    0|0
  • İnşallah sen yaşamazsın bu dediğini. Sanki manavdan domates alır gibi tövbe tövbee laflara bak

1|0
    0|0
    • ne la

• Arkadaşım manyak mısın la sen? Bir insanın 10 tane çocuğu da olsa biri vefat etse diğerleri yokmuşcasına üzülür. Yenir yutulur soru mu seninki? Aklın mantığın frene mi bastı senin? Sorsana annene babana ben ölsem üzülür müsünüz diye? Üzülmeyin yenisini yaparsınız nolcak falan da de bakayım.

• Allah ailelere sabır versin,

senin gibi ilgi muhtacı zavallıya da vicdan versin.

0|0
    0|0
  • Bir insanın beslediği bir köpeği ölünce bile insan üzülüyo. Aradaki sevgi bağından dolayıdır.

0|0
    0|0
  • anne , baba olma duygusu işte -_-

0|0
    0|0
  • mal mısın

1|0
    0|0
  • ya sen öl de yenisini yapsınlar. Israfsin sen.

0|0
    0|0
  • Senin beynine sicim lan kekmilanbu ölünce anlarsın ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...