Üniversiteliyim ama fazla arkadaşım yok yardım edin erkek kız farketmez sizce nasıl arkadaş bulucam?

Fazla arkadaşım yok insanlarla nasıl samimiyete giricem yardım edin lütfen?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sınıf içinde biraz daha girişken olmaya bak. Ders notu falan gibi konular olsa bile 3-5 kelime dahi olsa insanlarla iletişim kur. İleriye gitmeyecek bile olsa sosyal etkileşimlere alışıp rahat etmeni sağlar.

Üniversite kluplerinden ilgi alanın olanlara katılmaya bak.

Geziler, sosyal aktiviteler falan düzenlendiğinde tek başına dahi olsa katıl.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kurslara takıl

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Arkadaşlıklar farklı bir bakış içindedir çeşidi çok. Diyolar kurmak beraber gezip muhabbetler de arkadaşlık...

0|0
    0|0
  • Onlar seni arkadaş edinsin nasıl fikir?

1|0
    0|0
  • az olsun ama öz olsun

0|0
    0|0
  • Yardım severlikle ve samimilik sıcak kanlılik ve tabi ki utanmican en baslarda gidip biriyle konuşsan tamam onun cevresiyle de arki olun

0|0
    0|0
  • hangi unıdesın

0|0
    0|0
  • Gerek yok fazla insan tanimana bitir okulunu isine bak

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim başta bir kaç arkadaş edinmiştim de kafamız pek uyuşmadı sınıfta tek tabancayım çıkarcı oluyo çoğu. Gel biz senle arkadaş olalım burda da arkadaşım yok 😂

0|0
    0|0
  • Sınıf arkadaşların yokmu?

0|0
    0|0
  • sözüm meclisden dışarı :))) üniversiteli olmak mall olmayacaksın anlamına gelmez değilmi :))))

0|0
    0|0
  • Bosa urasmavl saglam olsun 1 tane olsun

0|0
    0|0
  • Üniversite de sevdiğin bir topluluğa üye ol oradan yürürsün

0|0
    0|0
  • biraz daha sosyal olmalısın

0|0
    0|0
  • iletişim kurarak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Girme boşver hepsi çıkarci zaten

0|0
    0|0
  • valla bn senin yerinde olmak isterdıim bnim etrafımda çok var ama onlar yüzünden 7 gün 24 saat ağlıyorum insan yanlızken kimse sana zarar veremez ama sn illaki bulucam dersen güler yüzlü ol iyi davran onlara insanların zor gününde yanında ol ve onları güldürmeye çalış

0|0
    0|0
  • Öğrendiğinde bana da söyler misin? Bende pek arkadaş edinebilen biri değilim de

0|0
    0|0
  • Bulursan banada söyle :D

0|0
    0|0
  • aklın varsa bulma

0|0
    0|0
  • Çıkarcı insanları boşver zararı olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...