Bir mıktar param var nasıl değerlendirebılırım?

altın alıcaktım cok yuksek fıyatlar Şu an ama ne yapabılırım araba alıp satsam nasıl olur yanı paramı yukseltmek ıstıyorum bı şekılde?

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• Valla faiz haram ama katilim bankalarina yatirabilirsin kuveyttürk gibi yani... oncelikle lutfen cevremden bu konu hakkinda cok laf duydum bastan soyleyecegim katilim bankasina verince sanki helal mi olur faizle ne farki var deme evet helal olur... 2. Olarakda Şu an ulkenin durumu malum yatirim yapip bir ticaret yapilacak zaman degil malesef araba alirsanda satman zor olur ki bir kadin olarak arabalardan iyi anlaman lazim ve araba alip satmak demek erkeklerle muhatap olmak demek ozellikle de galericilerle ve galericilerin hepsi degil ama cogu nasil kisilige sahil cok iyi biliyorum 😊😊😊

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dolar yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Araba alıp satmak güzel iş ama arabalardan piyasadan anlaman ve iyi bir satıcı olman gerekli. Ben geçmişte yaptım dönem dönem güzel paralarda kazandım. Bide bu aralar arac Sigortaları çok yüksek 2 bin lira sigorta ödeyip araba mı alınır yeni. Sen en iyisi koy bankanın vadeli mevduat hesabına senelik % 12.5 faizle dursun paran.

0|0
    0|0
  • Araba al sat işi kadına göre değil. Ticari anlamda yapamazsın. Borsada sağlam kağıtlara oyna. Kısa vadede para kazanmaya çalışma genelde batırırlar öyle yapanlar.

1|0
    0|0
    • kadın işi erkek işi dıye bişey yok bence ayrıca ben arabayı buluyorum esim bakıyo ama eşimde benım kadar cesaret olmadıgı ıcın baslamıyo araba işine

• Arabayı bulmak mesele değil. arabadan anlamak gerekir. Motor sesinden kaportasından. Boya yemişmi yememişmi bu tür detayları fark etmek kadınlar için zor ama eşinle beraber yapacaksan o zaman iş değişir. O zaman tavsiyem piyasası olan arabaları tercih et. Daha kolay olur elden cıkarması.

• Ücan bir balona koy paraları ipini biraz uç paranı yukseltirsin 😂😂😂 saçma oldu K. B espiri yapmak istedim
    Gelelim konuya bence araba alip satmak cok iyi ticaret nede olsa hadis bile var ticaret hakkinda "kazancın 10 da 9 u ticarette ve cesarettedir " diye aeaba guzel yani

0|0
    0|0
  • Dolara cevir

0|0
    0|0
  • Yatırım fonu b tipi, enpara. com

0|0
    0|0
  • evlen

0|0
    0|0
  • Araba alıp satmak karlı iş ama iyice incelemen gerek. İnek alabilirsin sana iyi kâr bırakır

0|0
    0|0
  • Ev al bence

0|0
    0|0
  • Bana ver. d

0|0
    0|0
  • bu donemde araba almamalısın
    yanı arastır
    altın ya da döviz karlı aslında

0|0
    0|0
  • Ev al dicem o kadarda paran yoktur , paran dursun Şu an piyasa riskli

0|0
    0|0
  • döviz

0|0
    0|0
  • arabadan anlamıyorsan o parayı batırırsın.

0|0
    0|0
  • Bana ver yarın gel para yok :)

0|0
    0|0
  • Arabadan anlıyosan al sat yaparsan iyi kazanırsın

0|0
    0|0
  • Şehir?

0|0
    0|0
  • nerelisin

0|0
    0|0
  • dolar al ve bekle

0|0
    0|0
  • Arabadan anlamiyorsan girme o islere. Anliyorsan guzel getirisi olur

0|0
    0|0
  • Bana yardim edebilirsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bana ver üstüne bende eklerim kanka😊

0|0
    0|0
  • cebınde dursun bence

0|0
    0|0
  • bana ver, biriktireyim.

0|0
    0|0
  • Arabadan anlıyorsan yap bence. Sakata gelme.

0|0
    0|0
  • Vadeli mevduat aylık bağla faiz oranı hangi bankanın yüksekde hesap açtır

0|0
    0|0
Yükleniyor...