Arkadaşımı bize çağırıyorum gelmiyor neden?

Bizim bir kız arkadaş var gel oturalim diyorum sürekli bir şeyler bahane ediyor neden acaba? Ben onların evine gittim ama o gelmedi

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• abin var mı? veya annesi göndermek istemiyor olabilir zorlama sende. Benim annem hep arkadaşlarımı eve çağırmıyorum diye kızardı. Getir bende tanışıyım derdi yalnız ben o arkadaşımı çağırınca bende ona gidicem ve annem buna izin vermeyecek sonra arkadaşımla aram açılacaktı. Bunu bir türlü anlatamıyordum anneme. Bana - ne alakası var o gelsin sen gitmesende olur- derdi. Anlıcan onun anneside böyleyse kız gelemez. Ama yok sebep kendiyse bu başka davranışlarından anlaşılır zaten sende zorlama artık bir daha sende onlara gitmezsin

0|0
    0|0
    • Çekiniyor olabilir mi peki evde tek olacağız diyorum yani annemi gönderiirm zaten 😃 bir de bir iki kişi daha cagircam

• anladımda :) insanları sürekli ısrarla çağırırsan ve gelmek istemiyorlarsa bu hem senin için hemde onlar için kötü olur. Bazı şeyleri zorlamanın bir anlamı yokki başka insanlarla tanış evine gelebilecek olanlarla böylece hem sen hem de karşıdaki rahat eder. Kendimden biliyorum gelmek istemeyen bir insanı gerçekten zorlamamalısın

• Yine de çok teşekkür ederim 😊

Erkekler Ne Diyor 2

• Seninle görüşmek istemiyor dostum

0|0
    0|0
  • lezbiyen olduğunu anlamış olmalı

0|0
    0|0
    • Erkek arkadaşım var ne diyon

Kızlar Ne Diyor 3

• Ailesi izin vermiyordur

0|0