Başlanlık sistemini onaylıyor musunuz?

siyaset yapmıyorum, kimseninde yapmasını istemiyorum, sadece evet ve hayır?

• Evet
    30% (7)55% (12)42% (19)Oy Ver
  • Hayır
    70% (16)45% (10)58% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

• Henüz araştırmadım. Eğrisiyle doğrusuyla araştırıp öyle karar vericem. Hükümetin de referanduma sunduğu başkanlık sisteminin içeriği önemli karar vermemde.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır. Desteklemiyorum.

"Türkiye Devleti Bir Cumhuriyettir."

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 13

• Erdoğan düşmanı olan adama, ''Erdoğan Apo'yu asacakmış, ne diyorsun?'' Desen, ''Erdoğan yapıyorsa hemen karşı çıkmalıyım, kesinlikle onaylamamalıyım, hepimiz Apo'yuz.'' Derler. Anlayacağın muhalif koyunlara istediğin kadar sor, aynı cevabı alırsın. Onaylamazlar. Çünkü onlar, kendi görüşlerinin en doğru görüş olduğunu düşünerek ölecekler.

0|2
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • Tabiki hayır

0|1
    0|0
  • Evet diyenler vatan hainidir.

0|1
    0|0
  • Evet onaylıyorum.

0|1
    0|0
  • Evet diyecegim kesin

0|1
    0|0
  • Dur yorum yapim de anket sonucuna bakarım 2 3 saat sonra :)

0|0
    0|0
  • ne ki başkanlık sistemi koyun gibi evt mi hayır mı diye sormuşsun anlamadım yani durumu

0|0
    0|0
  • Onaylıyorum

0|1
    0|0
  • araştırılmadan, tartışılmadan, evet diyenlerde kör cahil hayır diyenlerde zır cahil

0|0
    0|0
  • Şimdi ki anayasayı kim yapmış ki millete kan kusturan darbeci genaraller... O yüzden desteklemek gerekir.

0|0
    0|0
  • Her ne kadar iktidar desteklemesemde onaylıyorum.

Çünkü çoğu milletvekili başkanlık sistemini desteklemiyor. Eğer onlar desteklemiyorsa doğru karardır.

0|0
    0|0
  • dünyada evet türkiyede hayır her gelen öbürüne çakar siyaset ortamı boks ringine döner bizde. siyasal kültürümüz yok.

0|1
    0|0
Yükleniyor...