LG G3 gerçekten iyi bilenler baksın :) ?

Ya ben LG G3 alacağım ama herkes telefon hakkında başka başka şeyler söylüyor bazıları çok iyi diyo bazıları çok kötü diyor benimda kafam karıştı telefonda çatlamalar oluyormuş ısınıyormuş ısınmada sorun yok tüm telefonlar aşırı kullanınca ısınıyor şarjı su gibi gidiyor diyolar telefonda azda olsa oyun oynarım internette takılırım ve bazen film izlerim 1 gün çıkartsa yeter zaten birde telefon kendi kendine kapanıyor demişlerdi bu sorunlar var mı alayımmı almayayımmı lütfen acil cevap telefonu yakın zamanda almayı düşünüyorum :)

• LG G3 Alayım
    71% (10)43% (6)57% (16)Oy Ver
  • LG G3 Almayayım
    29% (4)57% (8)43% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 7 aydır kulla kullaniyorum kardes sadece isinma disinda hic bir sorun gormedim isinmda oyle asiri yok almadan once bende bu yorum lari cok duydum ama bir alakasi yok kapanma kasma falan yok cok seri ve hizli bir tel ayrica sarji da on numara alabilecegin en iyi yelefonlardan biri tavsiye ederim sana

0|0
    0|0
    • ya zaten ısınma tüm telefonlarda var aşırı kullanırsak tabi ısınır :) Sağol cevabın için alıcam sanırım bir de lg g3 e marshmellow geldimi 6.0 güncellemesi?

• Isınma sorunu kroniktir bunun.
      İşlemcisi genel olarak 1080 p ekran için yeterlidir.
      2 k ekran olunca oyunlar da ve filmler de sapıtır.
      Telefonu zorlamamış olabilirsin ama (çılgın) kullanımlar da kasa çatlıyor yandan ısınıp soğuduğu için.

• Isınma sorunu kroniktir bunun.
      İşlemcisi genel olarak 1080 p ekran için yeterlidir.
      2 k ekran olunca oyunlar da ve filmler de sapıtır.
      Telefonu zorlamamış olabilirsin ama çılgın kullanımlar da kasa çatlıyor yandan ısınıp soğuduğu için. yazdın ya çılgın kullanımlar derken yani telefonu düşürmek gibi felanmı yoksa telefonu çok fazla kullanmak mı

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya al ama çabuk şarkı bitiyor internete girince internete görmeyince 1 saat yüzde yüzde duruyor

0|0
    0|0
    • ben çok kullanmam zaten telefonu yeteceğini düşünüyorum çoğu akıllı telefonun şarjı hızlı gidiyor zaten ısınma sorunuda hepsinde oluyor beni rahatsız eden kasa çatlaması felan oluyormuş heralde ve kendi kendine kapanıyormuş bunlarda yokmuş heralde yorumlarda yok yazdılar alırım büyük ihtimal :) sağol cevabın için :)

• Birşeyle karşılaşmadım üç kere yüzüstü düşürdüm birşey olmadi 😂😂

• :D :D kararımı verdim alacağım LG G3 sağol cevabın için :)

Erkekler Ne Diyor 4

• LG G3 telefon ısınmaz.
    Isınmak farklı yanmak farklı.
    LG G3 yanar o kadar ısınır ki kasa çatlağına kadar varabilir bu.
    LG G3 şarjı çok az gider.
    Samsung telefon brick olursa bir jick ile düzelir LG G3 brick olursa anası ağlar ana kart değişimi gerekir hurdaya çıkar.
    En son lg g3 üm brick oldu :/
    Sen sen ol uzak dur alma.
    Git sony m5 al.

0|0
    0|0
  • Şarj sorunu gerçek. G2 daha iyi.

0|0
    0|0
  • Kardeş fiyat ve özellikler her ne kadar çekici olsa da bir LG nin ömrü 1 veya 1.5 yıldır daha sonra berbat bir hale geliyor. Kesinlikle hiç önermem çünkü çok fazla kasıyor ve saçma salak hatalar oluyor durduk yere ekran kapanması ve bidaha açılmaması gibi.

0|0
    0|0
  • Kardesim kullaniyorum hic bir sikimti yok telefonda

0|0
    0|0
    • ne zamandır kullanıyosun

• Neden yansin dostum sarzdayken kullanma mesala ben internette giriyorum haftada 4gb harciyan insanim oyumda oynarim konusurumda sarzi gayet guzel gider yani

• ben zaten şarjdayken kullanmam asla sadece birini arayacaksam kullanırım :) sağol cevabın için çoğunluk al demiş alacağım sanırım :)

Yükleniyor...