Sürekli toplumda istemeden dikkat çekiyorum nedeni ne olabilir sizce?

Günde en az bir kez başıma gelen bu olay artık yetti. Nerde olursam olayım özellikle erkekler tarafında çok dikkat çekiyorum. Ama bu istemeden oluyor tamam tuhaf biri olabilirim. Kendimi bu konuda defalarca sorguluyorum çok makyaj yapan biri değilim doğallıktan yanayım. Genelde sessizim ve telefonum canımdan bir parça haline gelmiş durumda arkadaşlarım makyaj yaparlar dışarı çıktığımızda kahkaha dikkat çekmek isterler ben hiçbirini yapmadığım halde birisi bakar yine benim başıma gelir. Yalnızken arkadaşlarımlayken hatta ailemleyken bile. Nedenini anlamıyorum. Çok bir güzelliğim olduğunu da düşünmüyorum. Sürekli teklif almak sosyal hesaptan ya da gelip yüzüme konuştukları olur. Şu ana kadar kimseyle çıkmadım ve çıkmayı da düşünmüyorum hayallerim herşeyin önüne geçiyor ama bu durumdan sıkıldım. Hiçbir arkadaşımın başına gelmiyo anlattığımda inanmıyorlar gibi görünüyorlar bazılarını kendileride gördükleri de oldu. Bu konuda ne yapmalıyım sıradan normal biri olmak umursanmamak istiyorum. Bunun için ne yapmalıyım

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Çirkin şansı

0|0
    0|0
  • memeler nası memeler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Güzel olduğunu kabul et

0|0
    0|0
    • Çok duyuyorum ama ben kendimin farkında değilim. Kendini beğenmiş insanları sevmem o yüzden güzelim demek pek istemiyorum. Herkesi Allah yaratıyo tabi ama çirkin de değilim. Ama ne bileyim çevrenin bana öyle yapması tuhafıma gidiyor. Yazsam roman olurdu hiç normal olmayan şeylerle karşılaştım

Yükleniyor...