Beni bulabilir mi?

Gecenlerde bir uyeyle baya tartistik burda. Beni tehdit etti seni bulcam takip etcem vs diye. Bende yeniyim sitede pek bir sey bilmiyorum. Sizce benim ip mden kim oldugumu, ev adresimi vs bulabilir mi?

Güncellemeler:
Guncel.

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• Nereye bbuluyor ya birsey olmaz

0|0
    0|0
    • Ay insallah yaa

• Gecsın o ayakları ben bılgısauar programcılığı 2. Sınıfyayım benım yapamıcam ısler onlar daha, turkıyede herkes hacker bıraksınlar bu ıslerı bulamaz rahat olun: )

• @BanaBabaDe insallah oyle olur

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Hayır, karsılıklı kufur ve hakaret olayı olmazsa hıc bır sey olmaz ıcınızı ferah tutun. Ayrıca mesaj alımını kapatırsanız sadece sızın takıp ettıgınız kısıler sıze ıletı gonderebılır.

1|0
    0|0
    • Beni tehdit etti ben hakaret etmedim ya polise falan vermez zaten cunku o haksiz ama benim ip mi bulup evi mi ogrenebilir mi ben ondan korkuyorum cunku o sekilde tehdit etti

• Bakın sızı bırılerı ıstedıgı kadar tehtıt etsın ya da sovsun, bırını oldurmek asmak kesmek o kadar kolay olmaz. Bız nedense lafla korkutmayı cok seven bır mılletız fakat ıs ıcraata gelınce gerı vıtes.. Havlayan kopek ısırmaz dıye bır deyım vardır bu kadar kasmanıza gerek yok. Arkadas bıraz ego tatmını bıraz saka yapmaya calısmıs hepsı bu, ulkemızdekı kadın cınayetlerını aklınıza getırıyorsunuz anlıyorum fakat ALLAH ızın vermedıgı surece yaprak bıle kıpırdamaz. Bu kadar strees yapmanız ve kormanız bıraz anlamsız ustelık tanımadıgınız bırının tehtıt etmesınden dolayı !!! Bu kadar cıddıye alıyorsanız ınternetı bence kendınıze bır sınır koymalısınız bu konuda yanlıs anlamayın ama gereksız yere gereksız ınsanların yuzunden beynı yormanın anlamı yok. Ben yazarken sınırlendım boyle ınsanlara.. :))) Hayırlı aksamlar.

• Cok tesekkur ederim umarim her sey dediginiz gibi olur

• Engelle bir bok yapamaz

1|0
    0|0
  • Onlar klavye delikanlısı kardeşim sen keyfine bak, bulurum, döverim, öldürürüm diyen insandan korkma, demeyen insandan kork

0|0
    0|0
  • şimdi hemen adliyeye gidip o mesajları oraya veriyorsun, 10 dakkada şikayet dilekçeni yazıp çıkıyorsun bu kadar, gerisi ile devlet ilgilenir, anlamıyorum neden korkuyorsunuz neden endişeleniyorsunuz devlet gibi bir kapı varken arkanızda korkmanıza hiç gerek yok şimdi o korksun, geri durmayın asla, bu sanal kabadayı ve yobazlara hadlerini bildirin, ben bana internet ortamında ''lan'' diyeni bile adliyeye vermiş biriyim ve 1.500 bin lira para cezası yemişti, öyle kolay mı ya.. ver adliyeye gitsin, hiç üşenme ve korkma.

0|0
    0|0
    • Basima daha buyuk is alirim diye korkuyorum cunku kendisi satanistti ve takip edileceksin dedi. Ama yalan soluyoda olabilir bilmiyorum. Birde oyle yaparsam daha cok ifsa olmaz miyim?

• Yiğit Selim Sandıkçı arat. Benden bir tane var zaten:)) çıkar hemen.

• Tamam ekliyorum :)

• Paranoya yapma bulamaz. Takip etse kaç yazar hahahahaha kendisine takipte başarılar dile geç dalganı rahat ol

0|0
    0|0
    • Ne bileyim belki baglantilari vardir birileriyle

• Hackerlarla bağlantısı varsa en fazla link yollar sana özel bilgileri elde etmek için. Abuk subuk linkleri tıklama. Rahat ol, birşey yapamax

• Anladim coook tesekkurler

• bulamaz

0|0
    0|0
    • Ciddi misin? Insallah oyledir

• O toto burdakı kımsede yok merak etme bulabılecek kabılıyettekı adamlarda bu sıteye gelıp bos ıslerle uğraşmaz rahat olun: )

0|0
    0|0
  • Yok be nere buluyo hem bulsa napcak işsiz insanlar oluyo burda öyle şeyler edemez

0|0
    0|0
  • Bulamaz

0|0
    0|0
  • Ahahahah ulan yaa agagagag 😂🔫

0|0
    0|0
  • Rahat ol bulsa bulsa önündeki bulur bulamz

0|0
    0|0
  • cia de veya fbi ile bağlantınmı var a ibine diyeydin? bulamaz

0|0
    0|0
  • bir bok bulamaz rahat ol :D

0|0
    0|0
  • Ya saçmalama ya sende amma 8 keksin he :D bulamaz öyle bir dünya yok takma kafana bak keyfine ;)

0|0
    0|0
  • Sen de onu tehdit et. Sana tecavüz ederim de. Korkutun biraz şunları.

0|0
    0|0
    • Haha. Ben onun gozunu biraz korkuttum zaten sonra pek bisey diyemedi bendende kucuktu

• İstediği kişiyi devreye soksun hatta direk elektrik hattına bağlasın yine olmaz. İnternet yayını yapıyorsan DDOS atarlar en fazla haha.

• Ayy icimi rahatlattim cok tesekkurler valla :D

• yok beya sallamis seni tehtid eddiyese savciliga sikayet et onu bulup yargi onune cikarirlar

0|0
    0|0
  • Bulursa miker ben olsam mikerdim :)

1|0
    0|0
  • Yok yaw rahat ol

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...