Hep çocuk Kalmak ister miydiniz?

Tek derdimiz oyunken ne kadar mutluyduk ôyle değil mi? Küçük şeylere gülen basit bir yastkla bile ev yapabilen ve bununla mutlu olmayi bilen cocuklardık..
Hayat kailesinden , sorumluluklarndan syrlpta mutlu olacak bir nedeninin olmaması ne kötü.

1|2
15|22

En İyi Erkek Görüşü

• Hep , hecesi olunca olmuyor işte bir mutluluk vardır oda sürekli insanlar arasında gezer birgün sana gelir bir gün bana ne sende sürekli kalır nede bende gecen hayat sıkışan dünya artan stres bizi çıkılmaz bir noktaya getirmiştir bunu en güzeli ufak şeylerden mutlu olmak lazım, ve belki sana böyle anlata bilirim mtlulugu şöyle kendin oku biz çiçek yetişriyoruz acalımda gör...
    “apoletleriniyırt, kavminden kaç!
    durma, çık evlerden
    metalkulelerinden, bodrum katlardan
    kubbelisığınaklarından, tel örgülü kışlalarından çık
    kırbeyaz camı, duy ağacın şarkısını, gör altını dağın, var ardına
    emirver hemen: kaldırın bütün taşları yollardan
    dünyahemzemin olsun!

sökkalbini, yedisinde dola çarkın kollarına
    sonrabağırsınlar etrafında: solaaaaa çark!
    oysa yok, yok hiçbir şey artık orada!
    oysa ruhun meftun
    oysa uçmaya yanmıştı kanatların
    oysa talibiz, mecburuz bu alemin sırrına!

üstat! biz çiçek yetiştiriyoruz ağzımızda!
    açalımda gör! açalım da gör!”

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İsterdim ama öyle bir şans verilmedi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Ahhhh Hh keşke cocuk olsammmmm , okuldan cikar cikmaz arkadaşları cagirip top. oynardik. tasi oynardik kart oyunlari oynardik 9 tas oynardik misket oynardik offf bee. 5 kuruşa şekerler vardi ondan alirdik 10 kuruşa kolaki meybuz felan vardi. anlatilmaz yasanir yaene ne güzel günlerdi.

0|0
    0|0
  • Hayat gayelerimden biridir taşıdığım çocuk ruhuna dokundurtmamak; bedenimin yaşı ne olursa olsun, hep çok ufak yaşlarda kaldı isteklerim, heyecanlarım...

1|0
    0|0
  • İsterdim. Küçükken (6 yaşında) rahmetli dedem bana bisiklet almıştı dengede duramıyorum diye birde arkadasına 2 küçük tekerlek taktırmıştı. Onunla sahilde gezerdik. Düşmeyeyim diye tutardı gidondan rahmetli. Çok özlüyorum o günleri... Allah rahmet eylesin çok özledim dedemi :(

0|0
    0|0
    • Ayyy 😢 bende malatyaliyim kaysi agacna trmanmştm düşmştm diz kapaklarm paramparça olmuştu. o zaman iki üç gün evde yatmştm babam ne istesem alyodu cok güzeldi 😟

• Allah acısını göstermesin kimseye. 20 yaş eşşek kadar değildir. Sen hala babanın küçücük kızısın ;)

• 😊 öyle tabide 😂 bakalm 😊

• Olmek icin buyumek gerek

0|0
    0|0
  • Kim istemez ki. : )

0|0
    0|0
  • Isterdim tabiki ama hayati yasamak icin burdayiz mecburuz kardes iyisiyle kotusuyle ogrenmemiz lazim hayatı

0|0
    0|0
  • Kesinlikle...
    Düşüp dizlerimi kanatip yaralanmak şu an kalbimi kanatip yaralanmaktan kat kat daha iyidir

0|0
    0|0
  • Hem de Nasıl isterdim bir bilsen. Tarifi yok yani o derece

0|0
    0|0
  • insan yaşayacağı hayatı kendi seçer !

0|0
    0|0
  • Ne kadar büyüsemde, bir yanım çocuk hala... :)

0|0
    0|0
  • Çocuk değilde 18 inde sabitlenseydim

0|0
    0|0
  • hayır ama hep sizler gibi ergen kalmak isterdim ama ben yaşlıyım ne yazık ki

artık

0|0
    0|0
  • yok ya :D

0|0
    0|0
  • istemez miyiz lan :D zaten o çocuk içimizde hep yaşıyor ölmüyor biz baskılıyoruz

0|0
    0|0
  • Belirli yaş zamanına gidip gelmek isterdim :D

0|0
    0|0
  • aynen isterdim büyüdükçe herşey büyüyormuş.

0|0
    0|0
  • hayır büyümek olgunlaşmak güzel.

0|0
    0|0
  • Evcilik ve ya doktorculuk oynamak favorimdi.
    Boyna ameliyat yapardım.

0|0
    0|0
  • Bazen cocukluga geri dönmek istemiyor degilim, ama sanırım 18-25 arasi en güzel yillarim

0|0
    0|0
  • Kesinlikle..

0|0
    0|0
  • istemezdim ya :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Hayır

0|0
    0|0
  • Ben istemezdim çünkü hayat bu doğar büyür ve ölür bu düzen çok iyi. İnsanlar gerçek hayatı görünce isyan etmeye başlıyorlar. çünkü çocukken her şey güzel. Ama bence ne bileyim ya her şey bir anı sadece

0|0
    0|0
  • Ben isterdim özlüyorum o günleri

0|0
    0|0
  • nerden büyüdük ettik bende bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Hayır, bu yaşımda kalmak istiyorum ama 20 geldi çattı ya..

0|0
    0|0
  • İsterdim... Küçük şeylerle mutlu olduğum zamanlardı bir ayakkabı ile bile o kadar mutlu olurdum ki şimdi bir sürü şeyim var ama olmuyor işte çocukken çoğu şeyin de farkında değildim belkide bu yüzden güzeldi. Kötü nedir bilmediğim zamanlardı... Kim istemez ki yeniden tertemiz olmayı...

0|0
    0|0
  • Eveeeeeet

0|0
    0|0
  • bn çoçukkende mutlu degıldım olmak ıstemezdım

0|0
    0|0
  • İsterdim

0|0
    0|0
  • isterdim

0|0
    0|0
  • İsterdim :D ben bu büyüme işini hiç sevmedim zaten elimde olsa hep 5 yaşında kalırdım :D

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • istemezdim

0|0
    0|0
  • Evet aynn

0|0
    0|0
Yükleniyor...