90larda çocuk ve genç olmak nasıldı?

90ları yeniden yaşamak isteyenler buyurabilir mi :)?

Güncellemeler:
O zamanlardaki tv programlarından şarkılardan da bahsederseniz daha kapsamlı olur :)

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Sokaklarda top kosturmaca, saklambac, ebelemece, camurda depar atma filan.
    Birde ateri.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yasadim, fena degildi :)

0|1
    0|0
    • Zihninizde yer eden en önemli unsur neydi?

• Bizimkiler, Super Baba gibi diziler, ya da Susam Sokagi, Cumartesi'den Cumartesi'ye gibi cocuk programlarini iple cekerdik. Aslinda 80'leri de ortalarindan itibaren hatirliyorum. O zamanlar da Red Kit, Voltran, Karasimsek falan vardi :) Bunun disinda Hagi'leri, Okocha'lari izledik. Galatasaray'in 1993'te Manchester United'i eledigi 3-3'luk mac ve Fenerbahce'nin 1996'da yine Manchester United'i Old Trafford'da yendigi maclari izleme sansimiz oldu. Hatta Fener'in macinda golden sonra havaya ziplayip elimdeki kahveyi ayagima dokup yakmistim. Televole gerzekligini de gorduk bu yillarda. Daha binlerce sey var ama simdi aklima gelmiyor.

• O zamanki birlik şimdi yerini ayrılığa bıraktı sanki :/

Kızlar Ne Diyor 4

• Doya doya oyun oynayıp, çocukluğumuzu yaşayabildik...

0|1
    0|0
  • Süperdi

0|1
    0|0
  • Cocuk olmak her donemde guzel

0|0
    0|0
    • 90lar olarak bakarsanız ne söylersiniz

• Evrensel değerler gibi görünüyo gelen cevapların müşterekliğine bakarsak :)

• Evt Turk klasikleri gibi :)

• Süperdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çocuk olmak güzeldi de 1990'lar çirkindi... Tekrar yaşamak istemem.

Gerçi böyle diyorum da 90'ları 80'leri 70'leri hep yaşıyoruz. Türkiye'de pek bir şey değişmiyor. Sadece kılık kıyafetler değişiyor, kafaların içi hep aynı.

0|2
    0|0
    • O konuda haklısın malesef. Biz yine de güzel taraflarını yâd edelim :)

• Unutulmazdi

0|1
    0|0
  • çocukken sözümüz geçmiyordu şimdi geçiyor, eskilere dönmek istemiyorum iyiyim böyle,

0|0
    0|0
  • Beeebektim o zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...