Dar taytlar kot pantollar giyen her hatları belli olduğu halde sadece saçını kapatan kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dar taytlar kot pantollar giyen her hatları belli olduğu halde sadece saçını kapatan kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|1
24|37

En İyi Erkek Görüşü

• Saçmaladıkları kesin. Bu insanlardan gerçekten kapanan diğer kişilerde şikayetçi. İki tarafı bir tutmamak gerekir... Benim fikrim mi?
    İki tarafda umrumda değil...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşım kapalı esmer olduğu halde saçları sarı boyalı makyajı hep abartı onun makyajının yarısını yapmam kocası dar taytlar aşırı makyajlardan hoşlanıyormuş herzaman dekolteli giyinir sadece başı kapalı onlar yüzünden kapalılıktan soğudum sözde kapalılar

1|0
    0|0
    • Sorarsan sadece baş kapadıkları için en müslümanı onlardır cenneti garantilediler sanıyorlar bacm

• Zihniyetten olacaktı

• Aynen

Erkekler Ne Diyor 36

• Başını kapatan bayan eğer hakikaten ne için kapattığını biliyorsa zaten bu tarzda giyinmeyi tercih etmez diye düşünüyorum. Bahsettiğin tipler içinse söylenecek tek şey bu perhiz bu ne lahana turşusu demekten öteye geçmez.

1|0
    0|0
  • İnsan kapanacaksa bir tek Allah için kapanmalıdır, gösteriş için değil o kadar. Açık ve net.

1|0
    0|0
  • Altı kaval üstü şişhane. İşte bu kadınların kızlık zarları duruyor diye, diğer kadınlardan daha temiz ve namuslu sanan bir zihniyet var yurdumun büyük çoğunluğundaki insanlarında. Yazık.

0|0
    0|0
  • Ustu turban
    Alti otoban derler.

Madem acican heryerini ac.

1|0
    0|0
  • üstü tophane altı şişhane
    dogru yazdım umarım..
    örtünmeyi sadece baş kapatmak olarak düşünüyorlar ve coguda aile baskısı yüzünden kapatıyor başını
    sonuç ortada

0|0
    0|0
  • Kafayı kapatmak değildir önemli olan.

1|0
    0|0
  • Allah'a havale ediyorum

0|0
    0|0
  • Ustu mekke alti paris oldugunu dusunuyoz

1|0
    0|0
  • Üstü minare altı şişhane

1|0
    0|0
  • son günlerde çokça gözüme çarpmaya başladı. dapracık sıyah kot pantolon gıyıyorlar , erkek gıyse onları abartısız testıslerı patlar. hayır amaç ne rahat mı edıyorsunuz sıkış tıkış olunca

0|0
    0|0
  • Saçlarını yapmamak için kapanıyorlar sanırım. İnanca göre yapsalar dar ve açık giymezler.

2|0
    0|0
  • Deve hörgücü gibi kafalar

0|0
    0|0
  • seksi ama oyle sevgilim olamaz ^^

0|0
    0|0
  • Önemli olan açık giyinmek ve hatları belli etmek değil erkeğin zihniyetidir. Açık ve net.

0|0
    0|0
  • umursamam ne gıyerlerse gıysınler

0|0
    0|0
  • Üst ile alt birbiri ile alakasi yok

0|0
    0|0
  • tercih. herkesin kendi seçimi ve sınavı

0|0
    0|0
  • Süslüman onlar kabuklu fıstıklar önce kabuğunu sorup sonra yiyeceksin 😂😂😂

2|0
    0|0
  • Kafadan tahrik olmadığımızı bildikleri için orayı kapatıp tahrik olunacak yerleri belli ediyolar

1|0
    0|0
  • üstü tophane altı şişhane işte

0|0
    0|0
  • Sadece kapalı veya açık giyindiği için yargılıyoruz burda insanları. İnanç ve yaşam şekli bazen ikisi paralel gitmiyor. Buna biz NEFİS diyoruz. Nefis bize inançlarımıza ters şeyler yaptırıyor. Kimseyi yargılayamam. Hangimiz her konuda masumuz ki?

0|0
    0|0
  • hiç bişey.

0|0
    0|0
  • Güzel kız benden kaçar, başını örter kıçını açar diyoruz 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Deve kuşu geliyor

0|0
    0|0
  • Birşey düşünmeye değmez. Herkes kendisinden sorumludur

0|0
    0|0
  • çakma müslüman onlar hatlarını belli edemezsin bu açık şekilde kuranda söyleniyor zaten onların çocuğu namazda kılmıyor

0|0
    0|0
  • bişey diyemiyorum :)

0|0
    0|0
  • S... kimin anteni diyorum... dahada fazla şeyler geçiyor aklımdan da burda yazmayayim

0|0
    0|0
  • Gerizekalilar diye dusunuyoerum

0|0
    0|0
  • Kapalı o. pu

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 23

• ben hoslanmıyorum sadece pürüzler ve lekeler olarak görüyorum onları

1|0
    0|0
  • islami usule gore kapanmıyordur.. ayrı bır kategoride tutulması gereken tıplerdır.

1|0
    0|0
  • İşte ben onlar yüzünden tüm kapalılara ön yargıyla yaklaşıyorum.
    Ön yargıyla yaklaştığım dinine bağlı ve usturuplu giyinenlerden de özür diliyorum.

1|0
    0|0
  • İnsanların dusuncesini bilemem ama o kendisine musluman diyor olabilir bak 😎😂 yanından geçenlerde ne kadar musluman bir kardeşimiz diyor olamaz mı ki😂

1|0
    0|0
  • onların hakkında yorum yapmak, bizlerin hakkında da yorum yapmak onlara düşmez. Kimseye karışamayız, ama tesettür açısından yanlış.

1|0
    0|0
  • Çok acınası bir durum. Aileleri ya da kocaları tarafından zorla kapatıldılar herhalde onlar da ilgilenilmek beğenilmek istiyor olabilir. Üzücü.

0|0
    0|0
  • hadistede gördüğümüz üzre lanetlenmişlerdir.

2|0
    0|0
  • kimseyi kınamk ve yargılamak bana düşmez. ben kendime bakarım önce. herkes hesabını Allah a verecek. ne bu insanların birbirinin kusurunu ortaya çıkarma çabası? o şekilde yanlış giyindiği için üzülürüm içimden Allah ıslah etsin diye dua ederim. başını kapatmış ne güzel hiç değilse onun günahından kurtulmuş derim. daha fazlası da bana düşmez.

0|0
    0|0
  • Süslüman derim. O kutsali o sekil tasimak terbiyesizliktir

0|0
    0|0
  • Üzerine uzun bir ceket vb almadıktan sonra içaçıcı değil

0|0
    0|0
  • Igrencler tek kelimeyle madem. oranı burani belli edecen saçını da aç yani ne kalmış. Sanki

0|0
    0|0
  • Dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • Çok edepliysen sen kapan da görelim

0|0
    0|0
  • benane , herkesın hayatına kımse karısamaz :D

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin hicbir sey dusunmuyoruz bunlari sormaktan da vazgecin

0|0
    0|0
  • İmamın ateist oğlu

0|0
    0|0
  • bu onun problemi

0|0
    0|0
  • bence bilip bilmeden konuşmayın, belki ailesi, kocası zorluyordur

0|0
    0|0
  • Kendini gösteriyorlar

0|0
    0|0
  • açık kızlar erkeklerin dikkatini çekmek için bakın bende kapandım düzgünüm demek için kapanıyorlar. Sonrada ortaya kapalı başlar ve dar taytlar çıkıyor. Senin gibilerde neden böyle diye sorguluyor tabi.
    yaptıkları doğru bir şey değil bende bazen dar pantolon giyerim ama üzerimde uzun tunik olur, ayrıca zayıf olduğumdan ortaya çok belli bir görüntü çıkmaz tabi yaptığım yine doğru değil ama heptende ortaya çıkacak biçimde giyinmiyorum

0|0
    0|0
  • süslümal :/

0|0
    0|0
  • En azından senin gibi acik değil ya birde bu seni ilgilendirmesi kicini acitignda ben bisey diyor uyum milletten sizene

0|0
    0|0
  • Tesetturde hatlarin belli olmamasi gerekiyor. Onlar hobisine kapatiyorlar galiba baslarini. Ya da tesetturun tanimini yanlis anlamislar.

3|1
    0|0
Yükleniyor...