Kızlar, Evlilikde eşinizin değişikli isteğine yaklaşımınız ne derece olurdu?

Evlilikde eşinizin değişikli isteğine yaklaşımınız ne derece olurdu? Saçlarınızı kestirmenizi söylese yeni bir yüz değişiklikle yeni bir heyecan monotonlukdan sıyrılmak gibi nedenlerle güzel bir dille veya saçlarınızı kendi kesmek istese hoş bir uslubla ricada bulunsa tecrübesi olduğunu varsayın tepkiniz, yaklaşımınız n eolurdu?

0|0
3

Kızlar Ne Diyor 3

• Eşimin istedi şekle girerim hiç sorun olmaz o nasıl isterse birlikte deişimler başlar :)

0|0
    0|0
    • Çok güzel bir yaklaşım tebrik ediyorum bakalım. Herşey görgü ahlak ve sevgi , anlayış çercevesinde olmalı. Olması gereken de bu tabi , malesef günümüzde basit hevesler veya gelir geçer nedenlerden dolayı kişi kendini bir çok şekle sokmakda iyi kötü, doğallığıyla kalan pek yok, sebeb şu ; toplum... Ancak gerçek değerlerle benimsense olan değer bilinse çok da anlamlı olacaktır ironiktir ki artık eskiye nazaran şimdiki gençliğe ve kızlara bakıyorum da sadece nefsi, ancak bir söz vardır biz kızın saçlarında ne sözler ne şiirler yatar tabi sevdiği kişinin kıymetini bilene bu da biz erkekler için geçerli kızlarda sevdiğine saklamalı ve adamalı bu noktada saçlarını ve kendini.

• Çok güEl yazmışsın eline salık :) eşimîn beni beğnip istemesi önemli onun için güzel olmalıyım yani herkes eşi için süslenmeli en azından ben öyle yapıyorum ve cokta mutluyuz eşimin isteği herşeyden önemli

• tamam derdim

0|0
    0|0
    • Hangi duruma? Kestirmene mi diye soralım kesmesine mi?

• analiz 89 pu an cimri olmak lazım

• Yiğidi öldür hakkını yeme cimrilik kime ne katmış bu zamana kadar. ;)

• Kocam ne derse onu yaparım

0|0
    0|0
    • Saçlarını istediği uzunlukda kesmek istese bile ki önemli olan burada neyi ne kadar feda edebileceğin eşin için de sandalyeye oturtup saçlarını kendi kesmek istese dahi tabi belli çercevede.

Yükleniyor...