Yıldırım nikahıyla küçük bir düğün yemeğiyle evlendiniz sadece 1.2. derece yakınlar oldu sülaleniz bu duruma ne der?

tam hayalim kimseyle uğraşmadan bir düğün yapmak sadece halam ve teyzelerim , kuzenlerim ve annem babam kardeşim olsun karşı tarafta aynı şekilde... küçük bir yerde düğün yemeği felan abrtısısz kıyafetler ne şirin dimi bu durumda sülale nasıl tepki göserir benim dediokodumu çok feci yaparlar... elimden gelse teyze ve halayıda çağırmam ama bana hakları geçti çok

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Milletin ne dediğinden bana ne? Sevdiğim kadın nasıl isterse öyle olur

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kime ne la

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Nikahı önceden yapıp herkesi nikah salonuna toplar takıları taktırırsın. Sonra akşamına istediğin insanlarla istediğin yerde yemeğini yersin.

0|0
    0|0
    • benim amacım o insanların yüzünü görmemk zaten :) geçen gün mevlüt yapmışlar mal karılar bizi çağırmamışlar bak sinrilendim şimdi hatırlayınca nasıl bir sülalem varsa

• çok mantıklı

0|0
    0|0
  • ben otelde yapacam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ahhahah tam benimde istediğim :) ama o saydığın kişiler ailende dahil nekadar kalabalık okadar mutluluk mantığnda olacak kimseyi üzmem yakın arkadaşlarımla bekarlığa veda gelin hamamı (arkadaş ortamı sade) ;) böyle avuturum kendimi heralde

0|0
    0|0
    • okadar yakın arkadaşım bile yok :/ hatta kuzenlerim le bile okadar yakın değilim ailecek talihsiz şeyler yaşadık ve bu duruma geldik bu yüzden eğerki olursa düğünümüde tantanayla yapmıycam sessice haberrsiz halledicem

• Canımm ya en eğlenceli nasıl düşünüyorsan öyle yap en mutlu günün senin kimseyide takma

• Banane sülaleden kızıyorlarsa dolaba girsinler.

0|0
    0|0
  • Sulalenin canı cehenneme =)

0|0
    0|0
  • ben aslında topluca ailemden kimse olmasın istiyorum ama işte

0|0
    0|0
  • Gıybete geeeell.. kesin hamile falan diye dusunurlerdi aceleye getirilmis diye dusunurlerdi kesin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...