Çoğu kız bana sinir oluyor kavga çıkarmak istiyolar neden?

Küçüklüğümden beri kızlar hep benimle kavga etti. Sebepsiz yere büyük dayaklar yedim. Doğru dürüst sevgilim olmadı kimseye bir yanlış yapmadım ya da kavga çıkartmadım hep laf atıp kavga etmeyi istediler. Lise öğrencisiyim. Ortaokulda sorunlu geçmişti. 5-10 kişiden dayak yemiştim sadece sinir oldukları için. Kimseyi kırmam kin tutmam kolayca sinirlenmem. Ama neden beni böyle şeyler buluyor ya. Atarlı falan da değilim kendi halimde yaşayan etrafımda bir kaç insan olan biriyim. Ama herkez çok havalı buluyor beni ve çoğu kız sinir oluyo. Dün yine okuldan kızlar laf attı yanından geçerken atarlı atarlı yürümüşüm sinir olmuşlar baya olay çıkcak diye mesaj atmıslar cevap vermedim. Hatta bugün okula gitmedim sırf bunun için. Pazartesi yine kavga çıkcak ve ben kavgayı sevmiyorum istemiyorum korkak gibide görünmek istemiyorum. Sırf bunlar için muay thaiye başladım1 aydır gidiyorum. Sorun bende mi ne bu insanlardaki kin yemin ederim bıktım

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Demek ki sen özel birisin tatlım seni cekemiyolar. Sende istediğim gibi yururum de. Sanane geriii de. bir Osmanlı tokati patlat bir anda. Neye ugradigini sasirsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Okurken sinirlendim o kızları bana verecekler tanınmaz hale sokarım ciddi ciddi sinirlendim kıskanıyolar ondan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• okulunu değiştirmek bu kadar zor olmamali?

0|0
    0|0
    • Okulu değiştirmek bişey değiştirmicek öyle kötü saçma dapan tiplerm oldugı bir okulda okumuyorum nereeye gitsem böyle ki zaten değiştirmeyi düşünüyorum bu gidişle

• değişir niye değişmesin ki? o kızlar seni çekemiyor belli ki onlardan güzelsin ;) değiştirmelisin bence okulunu :)

• Fotoğrafini at bakiyim sen bir lhxphdlufufru

0|0
    0|0
  • Güzelliğini çekemiyorlar desene?

0|0
    0|0
    • Bazı insanlar bazı insanların enerjisini hazmedemez varlığından bile rahatsız olur üzücü bir durum lisede bende yaşadım benzer durumları ya başka okula nakil isteyecen ya da muay Tai yi iyi öğrenip azını yüzünü sixecen...

• Güzelsindir :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vay slklr takma güzel krdsm boşver mudur e doğru muhatap bile olma velinide blglndre blrsn bu drmdan problem olmaz hani

1|0
    0|0
  • Seni kandırıyor lar

0|0
    0|0
Yükleniyor...