Antidepresan verildi ama kullanmaya korkuyorum yardım edin allah aşkınıza?

arkadaşlar ben 19 yaşındayım ancak kendimi bildim bileli vücüdumda yaralar oluşturuyorum hatta kendimi bilmezden bile önce tam tarih veremiyorum yani ve vücudumun her yeri yara bere oldu nefret ediyorum iğrenç bir görüntü oluyor utanıyorum bundan ama vücudumda yara oluştururken öyle bir zevk alıyorum ki transa geçiyorum resmen kendime engel olamıyorum küçükken cinsel bir saldırı yaşadım hayatım boyunca kimseyle paylaşamadım 8 yaşındaydım bu olduğunda belki sebebi budur bilmiyorum ama geçenlerde psikiyatriste gittim 10 dakika falan kaldım bana hemen antidepresan verdi ona sadece duygularımı üst seviyede yaşıyorum ve sinirlendiğimde acımı kimseden çıkaramazsam kendimden bu şekilde çıkarıyorum dedim kendimi doğru ifade edemediğimi düşünüyorum çevremdeki herkes çok sert tepkiler verdi kullanmaya korkuyorum ama bir şekilde bu saplantıma son vermem lazım nolur akıl verin bana

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Elektrosok tedavisi lazim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok kullanma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Buradaki insnalar doktor ve psikiatristlerden daha çok bilmiyorlar.

0|0
    0|0
    • Yani doktorun dediğini yapmalı mıyım

• Biraz kullan

0|0
    0|0
  • hipnoz ile tedavi yöntemleri var. bir araştır. geçmiş olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ciddi bir sorun kendine zarar vermen sadece ruhsal bir problemden çıkmış kullanmalısın bir süre.. ilaçı araştır kulananların yorumlarına bak öyle başla şimdi tedavi edilmezse ilerler

0|0
    0|0
  • Antidepresanlari kullan tatlim , kafani biraz boşaltir. beynin rahatlar , takintilarindan biraz uzaklasirsin. pek kotu bir yani yok antidepresanlarin kullandikca anlarsin zaten ama hemen etki etmez 3 haftada farklari gorursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...