Sivas Pembe Taksi?

Arkadaşlar siz ne düşünüyorsunuz sadece saat 8 e kadar çalışcakmis bundan sonra tacize ugrayan kadına sarı taksimi pembe taksiyemi bindim diye sorarlar sarı taksiye binen o. Olur ! Ayrimciligin bu kadarı!

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• kadını resmen korumasız göstermek istiyorlar. işin ilginç yanı bu aracı da kadın sürüyor yani hiç düşünemiyor mu anlamıyorum

1|0
    0|0
    • Aynen kadını resmen aciz bir konuma getiyolar saat sekiz diyo onu altında yatan sekizden sonra bir kadının dışarda ne işi var anlami yani

• beni tek mutlu eden sizin benim gibi insanların var olması bunların farkına varması

• Aynen öyle bazı kişiler bu konuya hak verip doğru buluyoya o yüzden burda paylastim benimle aynı şeyleri düşünen var mı diye ve varmış ve bu beni mutlu etti

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu fikrin kabul görüp icraate dökülmesi ilginç olmuş. Bir defa hem şehrin adına leke sürüyor, hem de o şehirde faaliyet gösteren taksi esnafını potansiyel şüpheli sınıfına sokuyor. Buna neden ihtiyaç duyulur? Taksici esnafi tarafından şiddet, taciz vb. uğrayan kadınlar mı var? Belediye başkanı kelimelerini seçerken dikkatli olmuş ve "seçim tercihini kullanmak isteyenler" için bir alternatif olarak konuya yaklaşım yapmış. Ancak şoför "şiddet"le bağdaştırarak yukarıda yazdıklarıma çanak tutmuş. Böyle bir tercih durumu var ise bunu taksi adi altında yapılmaması daha uygun bir yaklaşım olurdu sanki.

1|0
    0|0
  • tamam biz masum erkekler, şeyimizi keselim...

Bu nasıl dünya, bu ney ya

Sırf para için hepsi

1|0
    0|0
  • İyi olmuş

0|0
    0|0
  • bence güzel bir uygulama o taksıye sadec e bayan yolcularında bınmesı çok ıyı erkek taksıcılerın hepsı birer maganda çogu ınsan guvenıpte eşini kızını kardesını tek basına taksıye bındırmıyordu

0|1
    0|0
    • Bütün erkek taksicilere maganda demen çok yanlış içlerinde adam gibi adam Ekmek parasını kazanmaya çalışan insanlar var.

• taksıcımısın arkadasım

• Yooo

• olay şu örnek teşkil etsin diye kondu ne kadar yararlı olabilir orası muamma ama iyi bir uygulama !

0|0
    0|0
  • Dimi kadın erkek eşit zaten :P salaklık

1|0
    0|0
  • ya arkadaş isteyen istediği taksiye binsin sizi niye bu kadar ilgilendiriyor ya

0|0
    0|0
  • Saçmalık ya

0|0
    0|0
  • vay arkadaş insanı anlamak gercekten zor:)

0|0
    0|0
  • Guzel uygilama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bncede yürümez bu

1|0
    0|0
  • Çok saçma...

1|0
    0|0