Neden yapiyorlar bunu?

KS'de gezinirken Türk kizlarinin orasi burasi acik abarti bir sekilde acik Resimlerini görüyorum. Örnek vermek gerekirse (Hatirlayan hatirlar) sort'unu soruyor, ama resimde göt bas acik.
Sonrada gelmis diyorlarki "Bu Sayfada neden bukadar cok abaza var?". Ee Arkadasim siz acik davet veriyorsunuuz, onlar ne yapsin.

Siz ne düsünüyorsunuz bu duruma?

Güncellemeler:
@queen_h33

4|1
18|44

En İyi Erkek Görüşü

• O tip insanların ne olduğu ne yapmaya çalıştığı belli değil. O kadar takılma bu tür şeylere zaten bir çoğuda sahte hesap onların. Evet zaman çok kötü bir zaman insanoğlu ahlaksızlıkta sınır tanımaz hale geldi. Ama bizler elimizden geldiği kadar kendimizi korumalı ve hal ve hareketlerimize dikkat etmeliyiz. İnsan olduğumuzu asla unutmamalıyız.

2|0
    0|0
    • Öbür dünyada bunlarin heasbi sorulacak

• E. i. g. için teşekkürler.

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 43

• Tipleri kurtarmıyor da ondan :D benim bir sözüm var her zaman söylerim kızların abazası erkeklerin abazasını s i k e r. :D

2|2
    0|0
  • Kızlar abaza oldu, erkekler abazanus. yokluk kötü bir şey

1|0
    0|0
  • amaaaan alan mutlu veren mutlu,
    geri kalan şikayetler fasa fiso.

http://i.hizliresim.com/QgaE7j.jpg

2|1
    0|0
  • Ergenlerin ilgi çekme çabası, kalça prim yapıyore.

2|0
    0|0
  • Sorsan ben sizin için açmıyorum der :D Her şey kendileri için :D :D

1|1
    0|0
  • gercek hayatta bişey yapamayan insanlar sanal ortamda tam tersi sekilde davranıyor kendini öyle tatmin ediyor.. zaten dikkat edin herşeyi yapmış hayatı yemiş yutmuş insanların hiç öyle davranışları var mı

3|0
    0|0
  • yahu kızın basitliği. kızı realde kimse sevmiyor , beğenmiyor burada beğenilmek için yapıyor. boş işler

2|0
    0|0
  • Kesinlikle haklisin... her yerini acip acip sonra da abazasin diyenlere sinir oluyorum... o zamab bizde cinsellik içeren fotomuzu atalim iyi olur mu... bana kalirsa banlansin oyleleri

1|0
    0|0
  • Bir kaç kız böyle yapınca bütün kızların bundan hoşlandığını zanneden akıl kupleri cikayo ortaya

1|0
    0|0
  • Takilma kanka mal dolu burssi

1|0
    0|0
  • çok haklısın zaten nasılım diye soranların çoğunluğu (istisnalar tabiki var ) bahsettiğiniz şekilde kendini ya da gizli kullanıcı adı altında farklı fotoları insanlara ifşa ediyor soru nasılım diyil seximiyim ya da vücudum nasıl sorusu :)

1|0
    0|0
    • AYNEN AYNEEEN cok haklisin

• teşekkürler sonuçta egolarını sanal ortamda tatmin ediyorlar normalde izleme fırsatı bulsan o insanları aile içinde kuzu gibidirler

• Haklısın

1|0
    0|0
  • Sonuna kadar haklısın

1|0
    0|0
  • Pazarlama yapıyor yokluktan olabilir

1|0
    0|0
  • @sevküb @queen_h33 yanlış bişey göremiyorum. keşke herkes özgür olabilsede bu sorgulamalar bitse. mini etek giyen kız kaşar değildir arkadaşlar. ya da tayt. ya da dekolte veren. eğer bunlar erkeği sapıklaştırıyosa bu kızın hatasıda değil.

kızlar kendini erkeklerin hormonına göre ayarlamayı bıraksın

0|0
    0|0
    • ya giyebilir ama abartmasin anlatabildimi asirii acik var bide normal acik var

• Ona kalirse bizde yurtdisindayiz

• Nerde olduguna gore ne degisir. Hollandadaydan kapali giyince neden biseyini gostermiyor diyorlar :) ben dubaide yasiyorum

• Güvenilir site degil zaten burası cogu insan sahte

1|0
    0|0
  • Senin gibi düşünen çok az.

1|0
    0|0
    • Yani bence öyle, simdi diyorlardir kiskaniyorsun felan filan ama arkadasim sen kimsinki kiskanayim seni? :D

• En hayırlısı ve mantıklısı bu olur.

• Aynen öyle.

• o bahsettiğin fotoları atanların hesaplarının çoğunun sahte olduğunu geri kalan gerçeklerin ise teşhirci olduğunu, onlar zaten şikayet eden tayfadan değil emin ol :) ama bu duyarlılığın taktire şayan ;)

0|0
    0|0
  • İnstagramda bacağınızımı çekiyosunuz yoksa kitapmı okuyosunuz?

0|0
    0|0
  • Helal olsun takdır ettım

1|0
    0|0
  • Haklisin

1|0
    0|0
  • Hocam sevküb göt dedi.

0|0
    0|0
  • haklısın

1|0
    0|0
    • bence çok açık bişi yoktu zaten mod lar siliyordur varsada. belki senim ms kutuna göndermişlerdir açık bişiler bana kimse öylebişey göndermedi

• Zevk meselesi

0|0
    0|0
  • Ya hepsi fake bakma sen

0|0
    0|0
  • İcimden dua ediyorum onlara. ah bir yetisse bak neler oluyo

0|0
    0|0
  • onlar genelde fake oluyor bence ya ya da erkek falandır bence normal bir kadın açık fotosunu buraya atmaz

0|0
    0|0
  • açmayanlara da gönderiliyor ama

0|0
    0|0
  • Sen bir de kendine Baksan, gösterecek bir yerin var mı?

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi hayatıdır

0|0
    0|0
    • Öbür Dünyada kendi hayati olmicak. Günah isliyorlar erkekleride günaha dahil ediyorlar.

• orası bizi ilgilendirmez işte

• Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 18

• haklısın

1|0
    0|0
  • aha tam benim dusunce. erkekler abaza, erkekler pislik.. eee orani burani acip fotoğraf atarken hic öyle demiyordun. garipler bacim ya😄

1|0
    0|0
  • Kapalılar bile göğüslerini açıyorlar

1|0
    0|0
  • Aynen kanki burda abaza cok diye yakiniorlar sonra onlarin sucu ne kimse durduk yere birinn üstünden o tarz konusmaz siz acik davet veriorsunuz resmen

1|0
    0|0
  • Haklsin

1|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • Aynen haklisin bir kizda gobegim nasil demiş sortunu indirmiş iç camasiri herşeyi ortada burada erkekler değil orasini burasini açip foto çekilip sonrada ahlakli yorum yaoin lütfen diyen kizlarda kadinlarda suç bende erkek olsam boyle kizlara bende abaza davranirim hak ediyorlar.

0|1
    0|0
  • Sonuna kadar haklısın.

1|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • aynı fikirdeyim canım

1|0
    0|0
  • Açık giyinmekle pek alakası yok hocam. Zihniyet meselesi. Kem gözle bakan kapalıyken de öyle bakar.

0|0
    0|0
  • Onlar açıyor ya da açmıyor, her insanın aklı var rahatsız olan bakmaz. Çok uygunsuz ise fotoğraf şikayet eder. Bitti bu kadar 😄

0|0
    0|0
  • Ya o kız hesapların çogu erkek ya da abaza kızların.

1|0
    0|0
  • Evet de bosver. Sen kendi kicini basini acma. Millet aciyor dert edinirsen kanser olursub.

1|0
    0|0
  • Bütün suç bu kızların

1|0
    0|0
  • Haklisin hayatim. Baska söze ne haacet.

1|0
    0|0
  • Onlarda böyke dikkat çekmeye çalışıyorlar işte ezikler

1|0
    0|0
  • Doğru tespit

1|0
    0|0
Yükleniyor...