Israrla irtibatı kesmiyor ama bazen yazmadığı günler oluyor?

Çok sevdiğim bir arkadaşım var. Arkadaş denmez ama sevgilide değiliz. Uzağız baya birbirimize ve altı yıldır görüşüyoruz fakat sadece tel veya skype yoluyla. Yani bikez olsun yanyana gelmedik. Ben ondan kopmak istiyorum çünkü sevgilisi var ama ısrarla bağları koparmak istemiyor. Sonuçta yanyana gelemicez peki bu neden benle alakayı kesmiyor?

Güncellemeler:
Yardımmm

1|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmem muhabbetin iyidir.

0|0
    0|0
    • Sevgilisi benle görüşmesini yasakladı ama bikaç defada öğrendi hatta. İlişkisini Riske atacak kadar ne var?

En İyi Kız Görüşü

• ben olsam keserim.

0|0
    0|0
    • Benim yerimde olsanmı? Haklısın bende kesmek istiyorum ama gönlüm el vermiyor buna

• Haklısın bunu ona birçok kez söyledim ama yemin etti öyle olmadığına. Demekki ben haklıymışım doğru dedin :(

• kimse kabul etmez..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• neden gelemeyeceğinizi düşünüyorsun ki belki sevgilisini değil seni seviyor olamaz mı ya da alıştığı için gitmiyordur.

0|0
    0|0
    • Alışkanlık değilmiş öyle diyo. Sen yanımda olsan keşke gibi şeyler diyo ama inanmıyorum. Çok derindesin çıkaramıyorum dedi en son :/

• bağımlılık, alışkanlık ve kaybetmek istemiyor seni bu kadar açık hem o olsun hem sen ol istiyor. Bence sonunda zararlı olan sen olursun bir şekilde bitir konuşmayı.

• Haklısın sanırım öyle yapıcam

• Seni yedekte tutuyor

0|0
    0|0
    • Öyle bişey söz konusu değil işte. Sadece konuşma geçti aramızda yanyana gwldiğimiz yok.

Yükleniyor...