Hayalinizdeki düğün nasıl :) ?

Valla her genç kız gibi bende kurup duruyorum telli duvaklı babamın evinden çıkacağım günü abim kuşağımı bağladığı anı

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 9

• Sade bir nikah gösterişten nefret ediyorum ve milletin eglenmesi içinde para harcamak mantıksız geliyor balayım muhteşem olucak benim bütün harcamayı masrafı ona yapmayı düşünüyoruz

2|1
    0|0
  • Kuşak iğrenç bir olay koyun yolluyor gibi kurban bayramında da koyun hediye edilirken boynuzundan kurdela oluyor

1|1
    0|0
    • o kuşağın bir anlamı var ama :)

• Eskiler değiştirmeye cesaret edemedi diye eskiden kalmış ben çocuğuna kalmasını istemediğimi geleneği surdurmem

• oda senın gorusun :)

• Papatyalı bir düğün olacak :D

1|0
    0|0
  • Böyle bir hayalim yok

1|0
    0|0
  • Düğün yapmadim, öyle hayallerim yok

1|0
    0|0
  • Ben her genç kız gibi değilim sanırım. Çünkü düğün sevmiyorum hatta düğün değil de aileler ve en yakın dostlar arasında küçük bir kutlama yapılsa yeter bana. Sevmiyorum öyle kalkıp oynamayı falan inşallah evleneceğim insan da sevmeyen biri çıkar 😁

1|0
    0|0
  • her genç kız gibi demişsin de ben kurmuyorum ya hayal falan. en fazla bir nikah. belki tüm sevdiklerimle küçük bir yemek. bu kadar. ona harcayacağım parayla neler yaparım, neler.

1|0
    0|0
  • hic hayal etmedim

1|0
    0|0
  • Ya komik değil mi evliler şikayetçi :D biz de o sıkıntıyı yaşamak için resmen hayal kuruyoz :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...