Sizce bizim milletin erkeği sapık mı?

Arap ülkeleri dahil, bir çok yerde dansçılık yapmış ukraynalı arkadaşım Ankara'da daha 2. haftasında 'Ben burda çalışamam, burası sapık, erkekler iğrenç' moduna giriyorsa artık oturup düşünmemiz lazım.

Şaka maka, araplardan beter halde olan ciddi bir kesim var ülkemizde.

Mutlaka duymuşsunuzdur 'Ruslar türklere hasta oluyor' geyiğini, söyleyeyim ki yok öyle bişey ki son yıllarda özellikle Ukrayna'da iyice artan türk popülasyonu sayesinde bunun tam tersi bir algı oluşuyor.

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben yurt dışında yaşıyorum arkadaş. Ve ben Arap, Hint, Afgan erkeklerinden iğrendiğim kadar bizimkilerdende iğreniyorum. Kendilerini ortamlarda belli etmeleri olsun, bir iki kıza yaranmak için çektikleri imaj olsun, rezalet yani. Bir ergenliğe giriyorlar, exit'i bulamıyorlar anlayacağın.

5|2
    0|0
    • Ukrayna'da garsonluk yapan bir arkadaşım var, hani güzel kız ama öyle ahım şahım değil boyu uzun falan. Yaş 27.

O demişti bana 'Sen hariç hiçbir türkü sevmiyorum çünkü insan gibi konuşamıyorlar' diye.

• Cidden şu an lisede okuyan nesil yetişkin olduğunda toplum olarak bittiğimizin resmi olacak. Cahillik, cinsel saplantı, taciz kültürü falan bunlara komple bulanmış bir nesil geliyor.

Yav sene 2016, halen daha 'İyiyim, teşekkür ederim' diyen her kızın türkçe bildiğini düşünüp türkçe sohbet etmeye çalışan tipler var.

• Sanırım evet öyle olacak. Yokluktan kırılırcasına karı kız arayışları, senin'de dediğin gibi güzel veya zeki olmasınada gerek yokken bu abazalık miğdemi bulandırıyor.
      He la yıl 2016 biz taş devrine doğru geriliyoruz.

Kızlar Ne Diyor 6

• Şurda ki sorulara bile bakınca ne kadar sapık oldukları belli oluyor..

0|1
    0|0
  • sapık değil. yokluk bu.

0|0
    0|0
    • Gerekçesi olunca 'sapık değil' denmiyor ona. Yokluk olan adam biraz ısrarcı olur falan.

Yani gördüğü dansçıya sırf ukraynalı diye 'Aha, devuşka, mojna seks, kaç para saati' diye üç beş kişi yürümeye çalışan, hayır cevabını kabul etmeyen tiplerin çoğunluk olduğu ortamdan bahsediyoruz.

İnsanımız bu tavrı kanıksamış ama dışarıdan gelen biri anında sapık diyor bizim insanımıza.

Bundan 8 yıl kadar önce amerikan bir blogcunun yazısını okumuştum, Orda da 'Erkekler inanılmaz azgın İstanbul'da, o kadar ki özsaygı bile kalmamış, reddedilmelerine rağmen sülük gibi yapışıp metrelerce peşinize taklıyorlar. Sertçe istemediğini belirtsen de sanki olur veriyormuşsun gibi bir tavırları var hiçbir yerde bu kadar umarsız erkek nesli görmedim. Birisi bana bunun yokluktan olduğunu söyledi ama 50lerinde adamlar bile böyle davranıyor. Yani hiçbirinin hiç seks yapamadığını sanmıyorum' yazmıştı.

• okumaya üşendim.

• Zaten bu halde olmamızın sebeplerinden biri de okumaya üşenmemiz.

• Kisiden kisiye degisir

0|0
    0|0
  • Ülkemiz erkeği maalesef ki sapık, önüne gelen her kıza laf atmaktan başka bir işleri yok sanırım.

0|0
    0|0
  • Sonra bu ülkede kadınlar neden deliriyor... Ben liseye Türkiye'de başladım, 5 yıldır buradayım, ailem tipik türk insanı ile iletişimimi minimum seviyeye indirmek için elinden geleni yaptı bu kültürden olumsuz etkilenmeyeyim diye ama buna rağmen ciddi anlamda cinnet geçirecek hale geldim, burada doğmuş olsam neler olacağını hayal bile edemiyorum.

0|1
    0|0
  • Evet öyle sapıklar var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Katılıyorum.. Gezdiğim ülkelerde tanıştığım insanlara Türk olduğumu söylediğimde şok olurlardı. Estonya da dahi şansıma Türkiyeye gelip tacize uğrayan biriyle tanıştım, irkildi kadın resmen. İnsan değiliz, hayvandan daha kötüyüz. Hiç adamlık yok, hemen are you sexlere giriyor konu. İlişkiyi kestiğim arkadaşlarım vardı, türkiyeye geldiğimde ilk soruları kaç kıza çaktın...
    Istırırım diyen amcaları görünce bu durum gayet normal.

1|1
    0|0
    • Yav hep gittiğim bir bara türk bir tacir geldi, yanıma oturdu yaşı ellilerde, arkadaş böyle leş bir muhabbet olamaz, yani liseli ergenlerde bile bu kadar abazalık yoktur heralde.

Şimdi restoranda garson ekibi genelde hatun, çoğu da güzel ben orda normal muhabbet ediyorum zaten arkadaş gibiyiz hepsiyle, ben küllüklerin şekliyle ilgili mi ne, boş beleş bir konuda orda kızlarla şakalaşırken bu herif yandan 'Bunların hangilerine çaktın' diye sordu.

Dedim 'abi şimdi ne alakası var? Nerden vardın bu kanıya?' 'E konuşuyorsunuz' diyor.

Şimdi desem ki 'Ulan amuğa godumun deyyusu, her konuştuğun hatun senle yatacak diye bir kaide mi var?' kesin alınır. He he diyip geçiştirdim.

Yani ciddi çoğunluk böyle bizim millette ve bir cenaha has bir kafa değil bu. Ki son yıllarda iyice arttı benim gördüğüm kadarıyla. Millet rus/ukraynalı görünce inanılmaz laubali, gerizeklı bir hale bürünüyor.

• Yeni gelen nesiller daha feci. Bu internet çağı çok darbe vuracak bizim topluma daha.

Erhan Afyoncu'nun bir lafı vardı, 'Okur yazar toplum olmadan medya toplumu olduk, üstüne bir de internet yayıldı insanlar iyice kafayı cehaletle bozdu' demişti.

Bizim zamanımızda bir sokak kültürü vardı en azından, ne biliyim biz sokakta yaşıtlarımızla adam gibi iletişime geçerek büyüdük, şimdikler öyle de değil, hayatlarındaki tek dert Instagram'daki takipçileri ya.

• Çok doğru adam demiş. İnterneti kullanmayı da bilmiyoruz, öğretecrk adam akıllı kişiler de yok maalesef.

• azizim söylüyoruz anlamıyorlar son 30 yıldır ülke arap moduna sokuluyor. bu türban mürban son yıllarda patladı.

1|0
    0|0
    • Türbanı geçtim, araplardan bile beter bir laubalilik var. Bak o bahsettiğim arkadaş Periscope'da yayın yapıyor diyelim, arkadaş türklerin tamamına yakını 'Merhaba, tanışalım mı, buluşalım mı, sevişelim mi, saatti kaç para ha ha ha' gibi aptal saptal laflarla taciz etmeye çalışıyor.

Yani komik laf ederek flörtleşme olsa kız güler, akıllıca ifade edersen kız güler ama bizim millet o kadar abuk ki. Kız türkçem kötü diyor, hepsi 'Türkçe konuş, beyler kız türkçe biliyor ama bizi yiyor, türkçe biliyo bu' moduna giriiyor, bazen bana 'Şunlara anlat' diyor ben yazıyorum 'Mal mısınız?' diye, yok ya...

Bu ilk de değil, moldovalı bir model arkadaş da bundan şikayetçiydi, gene o da Periscope kullanıcısı, ama o öyle kibar bir tip değil laf atanın anasına üç dilde küfrettiğinden o geyik muhabbeti çıkarıyordu, bu bizim Sasha ağlama noktasına gelmişti geçen gün.

• aynı arap kültürü işte. açık kız gördükleri zaman onu seks kölesi sanıyorlar. allahtan ülkede bunların farkında olan bizim gib insanlar var !

• Yav araplarda bir ilerleme var, biz araplaşıyoruz gitgide.

bir tane çok sevdiğim arkadaşım daha var böyle varlığı Dünya'ya pozitif etki, ona da demiştim 'Ankara'da değil, İstanbul'da falan çalış' diye. Çünkü biliyorum ki iç anadolu insanı neresine gidersen git düzgün değil.

Ama o koy dötüne rahvan gitsin modunda, çok iplemeyen bir insan olduğundan 'Bişey olmaz, her yerde abaza var' diyerek gitmişti.

Şimdi 'şehir zikindirik, çok durmam burda şu kontrakt bitsin İstanbul'a falan gidecem. Bu ne yaa' modunda.

Türkçe'yi iyice öğrenip Melih Gökçek'i bizzat deneyimlemeye başladığı gün kaçar Ankara'dan.

• kekolar yüzünden
    dağdan gelen kesim evcilleşemiyor!'

0|0
    0|0
  • abazalradan bende nefret ediyorum

0|0
    0|0
    • Hacı iş abazalığı geçmiş bizde, internetten haftalarca 'Buluşalım mı, ne olur yani yemek yiyelim mi, insanca sohpet edicez bak yanlış anlama' diye ısrar edince kızdan 'E hadi oradan git be, ne laf anlamaz adamsın, bana ne senin muhabbetinden, bir laf konuşacak olsan burda söylerdin'(tam olarak böyle demişti) ayarı alınca kızın bağlı olduğu ajansı falan bulup, adamları arayıp, abuk subuk konuşup iş hayatına balta vurmaya çalışanı var ki bu olayın mağduru olan arkadaş 'Niye özel hayatıma saldırmaya çalıştı, yani niye bunu yaptı anlamadım' demişti.

Bizde işler metodik olmuş artık, resmen organize bir toplu taciz hastalığı var.

• bana bile bu sitede abazalık yapıyorlarsa nbormal :D

• olmayanlar var

0|0
    0|0
  • Arkadasim, ben Azeri turkuyum. Azerbaycanda 100binlerce rustan sordum, Rusyada omrumun yarisi gecti ordaki ruslardanda sordum Oyle bisey Yok dediler. Evet Turkiyelilerde vardir o sapiklik. Yani herkese demiyorum, cogunlugunda )

0|0
    0|0
    • Yav bize gelip çalışmaları ve hakkaten güzel olmaları lazım. Tatile gelen bilmez. Adamların ülkelerinde zaten o kadar azıtmaya cesaret edemiyorlar.

Ama Ankara gibi ülkenin yağız evlatlarının bol oluğu yerlerde, kısaca iç anadolu'da ukraynalı güzel bir kızın rahatsız edilmemesi mümkün değil.

Yükleniyor...