21 yaşındayım çok yakışıklıyım ama hiç sevgilim olmadı? Acaba nedeni ney çok merak ediyorum?

Ciddi söylüyorum. Kızlar öncelikle sizin fikirlerinizi almak istiyorum. Ben 21 yaşında üniversite öğrencisiyim. Teknik üniversitede okuyorum. Sınıfımızıda 30 erkek 3 kız var. O yüzden çok kız arkadaşım yok. Yakışıklı olmamı da kızların hep bana bakmasından kesmesinden ve sınıftaki en iyi anlaştıgım kız arkadaşımdan anlıyorum :D1 kız arkadaşım var zaten. Dışarıdan kızlarla tanışıyım diyorum ama utanıyorum terslerler diye tanışmıyorum. Dışarıdan kızlarla tanışmak saçma geliyor ama hep erkeklerle takılmaktan sıkıldım çok bar ve club ortamlarını da sevmiyorum. Ne yapmalıyım öneriniz var mı?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• sandıgın kadar yakışıklı degılsındır dıyenlerı takma. evet yakısıklısın. bende öyleyım. 23 yasındayım. ortamım yoktur. yalnız buyudum bu hayatta. ama ne zaman sokaga cıksam kesen kesene. ve ne zaman bı ortama gırsek kız tanısam kesın bı sekılde yolunu bulup yazıyorlar. peki benım neden sevgılım olmadı. söyleyim kaybetmeyi göze almadıgımızdan en bastan kaybedıyoruz :D neysekı yarın kızın bırıne açılacam. cunku artık gel acıl dıyor bana:D

1|1
    0|0
    • abi biraz utanıyorum ya öküz gibi bakıyorlar ortamım da yok ama konuşamıyorum

• bende öyleyım işte. hep öyle oldum. ha yerı gelınce cok fırlama oldum cok ortam yaptım ama ona ragmen yıne gıdıp bırıne acılamadım. öyle bana aşık olduklarıyla bende onlara aşık olmamla kaldım. neyse yarın kıza acılcam sonucu soylerım sana :D

• valla kız olan ortamın var en azından bizde mühendis full erkek napacağımı bilemiyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence değilsin

0|0
    0|0
  • Teknik üniversite ITU ise namınızdan olabilir, gömleğin ütülüsü abazanın itülüsü :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...