İlişki karşılığı para teklifi aldım?

okuduğum yerde para karşılığı ilişki teklifi aldım ve bunu diyen samimi gördüğüm biri, direk küfür edip tersledim kovdum yanımdan. Ama etrafa para karşılığı ilişkiye girdiğimi yaydı intikam olarak, etraftakiler kötü gözle bakıyor yanımdan geçerken ne kadar diyip kahkaha atanlar oluyor, çok kötü moralim bozuldu ne dersem diyim adım çıktı bir kere sadece yakın arkadaşlarım inanıyor bana. Ama diğer herkezin gözünde damga yedim korkuyorum bu damga nın üzerimde kalmasından.

Güncellemeler:
arkadaşlar durumu abimlerle paylaştım adını resmini de aldılar benden bilmiyorum ne yapacaklar umarım fazla kötü bişi yapmazlar

0|0
13|34

En İyi Erkek Görüşü

• böylelerini şikayet etmiceksin direk abinle dayı amca oğlunla paylaşcaksın onlar halledecek

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tam bir o- cocuguymus ama bu cezasız kalmamalı.
    cezası fılan yok mudur kı sıkayet etsen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Herif pisliğin teki çıktı rıza baba

1|3
    0|0
  • İnşallah hemcinsleri tarafından taciz ve tecavüze uğrar pislik ne demek ya bir namuslu birbayana böyle bir teklifte bulunmak ondan sonra kabul etmedi diye adını çıkarmak bunca sene boyunca herkesin gözünde olan değerini düşürmek nereye gidiyor bu insanlık bu yalana inanan salaklarida bu yalani atıp namuslu bir bayanın adını kirleten serefsizidr Allah ıslah etsin

0|0
    0|0
  • Sana bunu diyenlere hakaretten suç duyurusunda bulun. Ama adın çıkmış artık. Normalde ancak kuyruk sallayan kızlara bu teklifi ederler. Kuyruk sallama felan oldumu sende? Yoksa, tanımadığın birisi senden direk para karşılığı ilişkimi istedi?

0|0
    0|0
  • yabancı eyvallah da işte dost arkadaş samımı gördüğün bunu diyor ya o tam bir şerefsizmiş sen ona deseydin lan güzel kardeşim senin bacın yok mu lan senin kız kardeşine böyle deseler yakışırmı sen erkek değil erkeğin oruspusun deseydin o tam bir kardeşim... üzlme sıkma canını

0|0
    0|0
  • kim o orspu cocgu? aynı şehirdesek dilini kopartalımki bir daha kimseye iftira atamasın, ben balıkesirdeyim.

0|0
    0|0
  • Öldürenler hep cani değil ya varki bir nedeni öldürüyor esasında

0|0
    0|0
  • Gidip iftira sucundan sikayetci olabilirsin

0|0
    0|0
  • Senden yüz bulmasa o lafı yayamaz.. Demek ki pasif, korkak bir kızsın. Senin gibilerine her şekil gelirler. Biraz dişli, cabbar bir kız olsaydın bak bakalım kaç kişi diş bileyebilecekti.
    Ayrıca her önüne gelenle muhabbet kurarsan al sanaaa..

0|0
    0|0
    • Kizi tanimadan nasil bu sonuca vardin? Yine suclu o oldu degil mi.. yazik be

• @Lanadrbanana
      Direkt kıza sen yollusun o da ondan cesaret alıp yaklaşmış yazmadım arkadaşım. Ki tanıyıp bilmeden nasıl etiket yapistirayım.
      Samimi gördüğüm etrafımda olan biri bana bu muameleyi yaptı demiş işin özeti..
      Ben de anlasın diye, her önüne gelen le yakınlık kurup yamacına yaklastirirsan böyle olur dedim.
      Hata bir tek adam da değil, hata eşit.
      Kız iyice tanıyıp gozlemlemeden arkadaş olmuş o lavuk ta yüz bulmuş yüzünü göstermiş..
      Yaklastirmayacak her önüne geleni etrafına, sakallı dedesi değil elin adamı

• @Lanadrbanana
      Burda herkes gibi ah kızım ah yavrum adam şerefsiz tü ka ka yapacak değilim. Gerçekleri konusurum. Isteyen alır, istemeyen alınır.

• kokma okul bittikten sonra unutulur açıksan birde türban tak tamamdır o türban saçı kapadığı gibi her türlü pisliği kapatıyor bu memlekette

0|0
    0|0
  • Gel senle ilişkiye girelim de otele git kıyafetini al kaç eğer araç kulanmayi biliyorsan kendini sağlama al ormanlik alana git kifateni al kaç

0|0
    0|0
  • O şerefsizmiş..

0|0
    0|0
  • erkeğin kaşarına naparsan yap fayda vermez diye boşuna dememişler... bilmem neresine koduğumun evladı baktı bişey çıkmayacak çamur at.. utanıyorum ulan böyle sperm israflarıyla aynı cinste olmaktan.. :(

0|0
    0|0
  • Sakin kabul etme

0|0
    0|0
  • Onu bir sıkkeyim ben. ne dersin

0|0
    0|0
  • Kendine saglam guclu bir sevgili yap kafan rahat olur kendini sevdir cocuga birak gerisi ile o ugrasir sahsen benim yanimdaki o. Bile olsa kelime yapamaz kimse

0|0
    0|0
  • kaç para veriyo

0|0
    0|0
  • kalmaz merak etme sana inanmıyanlar zaten sana hiç değer vermiyen insanlardır bırak onlar da ne düşünürlerse düşünsünler

0|0
    0|0
  • yatay geçiş yap başka okula git zorlama kendini.

0|0
    0|0
  • ne insanlar var

0|0
    0|0
  • okul değiştir

0|0
    0|0
  • Merak etme kizinda gorecek aynisini... Allah büyüktür

0|0
    0|0
  • İşte o kişiye güzel insan denir

0|0
    0|0
  • namuslu kadina iftira atmak buyuk gunahlardandir yazik olmus adama Allah hidayet versin

0|0
    0|0
  • sen de onun eşcinsel olduğunu söyle yay etrafa

0|0
    0|0
  • sen dua et tenhaya çekmesinler

0|0
    0|0
  • bir bela oku. 2 yakası bır araya gelmez. Ben okurdum. İftira bu sonucta cıkar.

0|0
    0|0
  • Kuzenim savci sana yardim eder belki

0|0
    0|0
  • hemen savcılığa gidip suç duyurusunda bulunuyorsun.

0|0
    0|0
  • ağzını burnunu kırdır tanıdığın bir erkek arkadaşına veya abine

0|0
    0|0
  • Yanlış anlamazsanız bişey soracam;
    Sosyal hayatınız nasıl? Yani çevredekiler hemen nasıl inandı?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 12

• okulunu bıtır orayı terket. onlar kaldıramayacakları bır kul hakkı aldılar haberlerı yok. Allaha verırler hesabını.

0|1
    0|0
  • Canım , bir kere bunu söyleyen kişi her kimse eminim akli dengesi yerinde değildir. Ayrıca sen kendini bildikten sonra insanların senin hakkında ona inanıp bir şeyler söylüyor olması seni üzmemeli. Sonuçta kendinden eminsin. Malesef hayatımızda böyle insanlar karşımızı , çıktı, çıkıyor ve çıkacak. İnsanlar çiğ süt emmiş. Kedi uzanamadığı ciğere mundar der misali. Çok üzerine geliyorlarsa sen o söyleyen kişiyi karşına al ve gidip insanları yalan söylediğine ikna et yoksa hakkında savcılığa şikayette bulunacağım de. Ve bunu yapacağına dair yemin et. Eminim herkese yalan söylediğini söyleyecektir. Bunu yapmazsa da gerçekten şikayet et bir kaybın olmaz. emin olabilrsin.

0|0
    0|0
  • ya böyle gereksz adamlar olmaz olsu nyaşamsnlar okulunu değiştr diycgm ama oda zor umarım allahından bulur türkiyede bir kızın ismini lekelemk bu kadar kolay işte hadsiz köpekler

0|0
    0|0
  • İnsanları neden bu kadar takıyosun ki. sen kendini biliyorsun. bu kadar sorun etme insanları gözünde umursama bile.

0|0
    0|0
    • öyle olmuyor işte, etrafındakiler sana bu damgayı yapıştırsalar takmamak elinde olmuyor

• Allah yardimcin olsun. Polise sikayet edilebilir mi acaba. :/

0|0
    0|0
  • Kendini kimseye ispat etmek zorunda degilsin. Allaha havale et bence. Dayak mayak hikaye.

0|0
    0|0
  • Namuslu bir kadına zina iftirası atmak çok büyük günahlardan ,,,
    sabret. gerisini tınlama. Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • sen sabret zaten damgayı yedim yapım nolcak deme gerçekler gün yüzüne çıkar inşallah kalpten içten dua et

0|0
    0|0
  • savcılığa şikayette bulun

0|0
    0|0
  • P*ç kurusu işte erkeklerin çoğu böyle aralarından çıkıyo böyleleri şikayet et

0|0
    0|0
  • Allah yardımcin olsun

0|0
    0|0
  • Allah biliyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...