12 yaşındaki çocuk laf attı?

Ya çok pis aklıma takıldı bugün 12 yaşlarında 3 çocuk laf attı, Abla hepsi seninmi diye canım sıkıldı birşey derdimde çocuk diye demedim duymamazlıktan geldim.

Bu erkekler daha çocukken böyleyse Şu an nasıllar ne desem bilmiyorum

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• bende çok laf attım küçükken ama şimdi uslandım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya böyle çocukların ailelerine dalasım geliyor.
    Nasıl bir çocuk yetiştirmektir bu?
    Kısırlaştıracaksın bunıun gibileri ki ortaya mikrop atıp durmasınlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Maalesef internetten televizyondan vs göürdükleri olumsuzlukları alıp olumlu şeyleri almadıkları için tüm bunları yaşamak durumunda kalıyorsunuz. Herşey ailede başlar kadınla erkeğin daha doğuştan eşit kefeye konmamasından kaynaklı kız doğdunda normal erkek olunca ooo erkek çocuk dünyaya geldi. Kıza bacaklarını kapat oraya bakma oranı ört Erkek çocukğa amcaya pipini göster. Sonra ergenlik çağı geldiğinde kaç tane kız arkadaşın var 3 oo görüyormusun benim oğlumun 3 tane kız arkadaşı varmış. Kızın kızla yanyana yürüdüğü görünsün tamam orada kıyamet kopar. Hemen herşey beyin ile alakalı beynini kullanmayan bir aile çocuğunu maalesef eğitemiyor. Kadına saygı duyması gerektiğini öğretemeyen bir toplumdan hayır gelmez

1|0
    0|0
  • bu zihniyetle daha çok kızımızın canı yanar malesef. gelişeceğimiz yerde çocuklarımıza da laf atmayı öğretmeye başlamışız.. iğrenç

2|0
    0|0
  • Hepsi benim değil hisselerin yarısı ailemde deseydin.. Takılmaya gerek yok bu kadar eğlenceye vurursan insanlar bunlardan vazgeçer

0|0
    0|0
  • hadi ordan et kanks

0|0
    0|0
  • o yaşlarda erkek olmanın gereğinin o olduğunu sanıyorlar ama ilerde çoğu kısmen düzelir ve kızlarsoruyor'a üye olup kızları uslu uslu takip edip mesaj atmaya başlarlar üzülme.. :)

0|0
    0|0
  • yetıstıgı semt buyudugu yerden kaynaklı olabılır oda ne oldugunu bılmeden sadece duyumlara ve tvlerdekı okadar abuk seyler varkı onlara takılarak gelısım cagındakı cocuklarında ahlakı bozuluyo bunun erkeklıkle alakası yok yetısme tarzı ve cevre faktorunden kaynaklı sadece ok butun erkeklerı zan altında bırakmamalısın ve bunu bırakan anne babaya sormalı bunun hesabını bence

0|0
    0|0
  • Büyükleri kötü örnek oluyor yapacak bir şey yok..

0|0
    0|0
  • en azından "abla" dediğine göre bilinçaltında geleceğe umutla bakmamıza olanak sağlayan bi' şeyler var demektir :/

0|0
    0|0
  • ahahahaha xdf hgj

0|0
    0|0
  • Onlar sokakta yetişmekten öyleler. Tek nedeni ve anne baba ilgisizlii

0|0
    0|0
  • :D ne görmüşki coocuk ilginç

0|0
    0|0
  • Hadlerini bildirmezseniz geleceğin sanıkları oluyorlar iite

0|0
    0|0
  • o cocuklarin egitimiyle alakali ve daha cocuk yani 😀

0|0
    0|0
  • Ne dicektin beni onu mrk ettim ablalari 😂

0|0
    0|0
  • Kafasını duvara sürtüp kıvılcım çıkartsaydın ki öyle bir şerefsizlik yapmasın bir daha.

0|0
    0|0
  • benimmi deseydin sende

0|0
    0|0
  • Mahallenin 18lik ergenleri yaptırıyo olabilir

0|0
    0|0
  • üff abla hepsi senin mi? dedirtecek kadar giderin var mı ki?

0|0
    0|0
  • ee ergenlik demekki güzel ve çekicisinde.))
    Şu an ben mesela biraz tuhafım.))

0|0
    0|0
  • peki ya hepsi seninmiydi?

0|0
    0|0
  • güzelsin demek ki ve takma erkeklerin geneli öyle geneli de efendi

0|0
    0|0
  • ne giydin ki

0|0
    0|0
    • transparan bluz giydim mutlu oldunmu

• ben değil cocuklar mutlu olmmuştur ama tarsparanda seksidir -.- niye kızıyon bana merhamet yanii

• Benim deseydin sende :)

0|0
    0|0
    • yarısını borç aldım eşden dosttan

• Keşke deseydin öyle ufacık veletler bile coşmuş :)

• nasıl giyindiysen artık 😂😂

0|0
    0|0
    • aklına sıcayım.

• jartiyer giydim çıktım oldumu. bunu mu duymak istiyordun

• hemde sokakta büyük cesaret valla 😂

• Şu an 23 yaşımdayım inanmanız güç olacak ama daha bir defa bir kadına laf atmadım

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bana da atıyor o yaştakiler canım sıkılıyor

0|0
    0|0
  • Ya bende kardeşime uyuz olduğum kızlara laf attırıyodum aklıma geldi ::D:D:D

0|0
    0|0
    • hahha çok adisin kızım ya :)

• boyle yetısıyolar ıste. bugun aynı sekılde daha 12 yasında bıle olmayan cocuklar tas tas dıye bagırıyo arkamdan. valla yazık. gelecegın kose basında ac kopek gıbı gelenı gecenı rahatsız eden evlatları olacaklar.

0|0
    0|0
  • of buna mı sıkıldın?

0|0
    0|0
  • Aileleri tırrek olunca işte cocuklarda böyle yetişiyor.

0|0
    0|0
  • sen ne diyon bana küçücük çocuk s i k i ş e l i m m i dedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...