Okumayıp, pişman olmayan var mı? özellikle kızlar?

okumayıp. yinede pişman olmayan var mı? özellikle kızlar?

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Okumayan insan hayatta hep eksik kalir bunun telafisi baska birşey le doldurulamaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Vardır kanks

0|0
    0|0
  • okumadım, pişman oldum! 20 yıl aradan sonra, ortaokul'dan tekrar başladım... ve nereye kadar gidebilirsem gideceğim.

1|0
    0|0
  • okumak? sadece diploma icinse bundan pişmanlık olmamalı.. fakat hayalleri peşinden gidememekse pişmanlık olabilir.

0|0
    0|0
  • okumak meselde değilde ya anlamamışsak?

0|0
    0|0
  • oku oku nereye kadar

0|0
    0|0
  • Ben okudum ve pişmanım

0|0
    0|0
  • okumadığıma acayip derecede pişmanım şuanda dışardan okuyorum :)

0|0
    0|0
  • hayır...

0|0
    0|0
  • Okuyup pismanim bende okuduğum yer yüzünden

0|0
    0|0
  • Lise mezunuyum
    Mühendisler benim yarım kadar maaş alıyor.

0|0
    0|0
    • Muhendis var muhendis var. Sacma sapan uni bitiren muhendis arkadasim 5 bin maas aliyor.

• :) valla suleyman demirel makine muh okudu sanirim 100.000le falan gitmistir. Lise mezunu olmayi asla istemezdim. Cok paran olsa ne fayda. Etiketler kacinilmazdir. Üni hayatini bile tadamamissin. Hava atiyorsun.

• He sen o yönden bakıyorsuuuun. peki

Kızlar Ne Diyor 10

• Daha görmedim pişman olmayan.

1|0
    0|0
  • Annem. Gerçi o sadece üni okumamış ama bir mesleği var ve üni yerine başka bir yerden mezun.

0|0
    0|0
  • Okudum okumasma pişman olurdum

0|0
    0|0
  • İstediğim bölümü okuyamadığım için hayata küstüm bildiğin =/

0|0
    0|0
  • Okumadim ailem okutmadi. neymiş kız çocuğu başka şehire gonderilmezmis. erkek kardesimj okuttular ama lisenin ilk döneminde bıraktı okulu. oh iyi oldu :D

0|0
    0|0
  • Ben varım gibi lise 2 den terkim arada bir pişman oluyorum sonra bakıyorum okusam ne okumasam ne zaten ölüme gidiyoz diyip vazgeçiyorum yani ister oku ister okuma

0|0
    0|0
    • çok saçmasın :) okusan hayatta bir şey kaybetmezsin kazanırsın.

• Okumam sıkıntıları ertelemem olucaktı ödemem gereken 35 milyar borç hergün eve gelen bir üvey baba beni görebilmek için hapise giren bir babaanne 1 yasımda ölen bir baba bütün dünya onun olarak ilerleyen bir abla.. bana 5 kurus vermeyen bir annem hiçbi halt yapmama ragmen düzenli şekilde ve degişik sekillerde şiddet görmem ha bunun yanında okuldan gelip işe gidip işten 5 kurus alamamam çünkü paramı annemin almasıda okuma durumumu biraz etkiledi.. okumayı cok istiyodum DGM savcısı olmak en büyük hayalimdi ama ne ben savcı oldum ne annem degişti ne kocasından vazgecti nede bana kızım dedi. Yani okumam saçmalıktı.. hayat bana tozpembe degil zifiri siyahtı..

• var mıymış?

0|0
    0|0
  • 3 uni bitirdim 4cuyu bitirmek uzereyim okuyun faydasi oluyor

0|0
    0|0
  • okuyorum pişman değilim

0|0
    0|0
  • Okuduğum icin pisman değilim ama biraksam pisman olurdum cok..

0|0
    0|0
Yükleniyor...