Kapat

Kurtler hakkında düşünceleriniz?

En az sizin kadar vergi verip
En az sizin kadar bu ülkenin kuruluşunda yardımı dokunan insanları neden sevmezler hayatlarını cehenneme çevirirler her dönem?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi kürdün hayatı cehennem burda algı psikolojis yapma git sahil şeritlerinin tümüne konmuşlar İstanbul da en güel yerleri ya gecekondu dikmişler ya da gayrı resmi parayla evler satın almışlar düzgün olanı da ne mutlu Türküm diyene der.

0|2
    0|0
    • Niye ne mutlu Türküm desin
      En düzgün insan
      Kanı bozuktur onuda
      Neden hiçbir Türk ne mutlu kurdum demez yok öyle bir dünya. ustun ırkmi sanıyorsunuz kendinizi

• Ben bu ülkede savaş çıkmasını istemiyorum
      Kardeşçe yaşamasakta olur düşman olmayalım yeter
      Ama böyle fasistleri görünce Asabim bozuluyor

• Temmuzdan bu yana 5000 leş o da Türkiye sadec gücünün pek azıyla ama bu ülke de sabır bitecek o zaman döl artıkları oksijen israfları aradığınız kanı bulacaksınız bol bol şimdi ççekil kafan da kürdistancığını kur emperyalist kocanızın size biçtiği değer kadar.

En İyi Kız Görüşü

• o insanlardan bazıları bu ülkede kaçak elektrik kullanıp parasınıda bize yüklüyor ama.
    O insanlardan bazıları uzattığımız yardım elini kesiyorlar sonrada yakınlarımızın şehit olmasına sebep oluyorlar ama.
    O insanlardan bazıları hem bu ülkenin imkanlarından yararlanıp hem de ülkenin askerlerinin şehit olmasına sebep oluyor ama.
    O insanlardan bazıları ambulanslarımızı tarıyor ama.
    O insanlardan bazıları çocuklarımızı babasız bırakıyor ama biz ne yapıyoruz inatla barış elini uzatıyoruz.
    Senin gibiler ne yapıyor peki?
    inatla gerçekleri görmüyor ver l an babasız kalan çocukların hesabını seninde kocanı öldürsünler sonra karnında bebeğinle kal öylece. Hatta seni dağa çıkarsınlar erkeklere sunsunlar. Hamile kalma diyede doğum kontrol hapı versinler hadi bakalım o zaman nasıl konuşuyorsun
    (vatanını seven düzgün kürtler bu yazdıklarımın dışındadır)

2|0
    0|0
    • Zaten o insanlar boşu boşuna mücadele ediyorlar
      Zaten o insanlar olmuyor
      Zaten o insanlar bu ülkede 2. sinif muamelesi görmüyor
      Zaten o insanların dilleri yasaklanmadi
      Zaten o insanlar hapisanede eziyet görmedi ler
      Zaten onlar sadece kürt oldukları için boşu boşuna öldürülmediler
      Zaten onlar olmadıkları bir ırkı hersabah okullarda soylemedi ler
      Zaten cizrede surda o sivil insanlar ölmedi
      Zaten o insanlarin yuvaları tanklarla bombalarla yıkılması

Zaten boşu boşuna hersey
      zaten hep vatan hainliginden

• bana kaçak elektrik kullanıp sonrada bunu kürtlerle sorunu olmayan insanların ödetmenin mantığını açıkla.
      Ben hiç bir kürde 2. sınıf muamelesi yapmadım ben hangi olanaklardan yararlanıyorsam onlarda aynısından yararlnıyor. Eskiden hatalar olmuş olabilir ama ne yapalım bir kötü kürt için hepsine düşman olmuyoruz biz o halde onlarda başkalarının suçunu hepimize yüklemeyecekler. Eğer yüklüyorlarsa hiç boşuna şu oldu bu oldu diyerek acıtasyon yapma.
      Bir tek onlar mı acı çekti? hayır. Kürtlerle hiç bir sorunu yokken babasız kalan çocuğun suçu neydi? kocasını kaybeden kadının suçu neydi?
      pkk kürtlerin kızlarını dağa kaçırıp tecavüz ediyor be hani ordaki erkeklerin sesi çıkıyor mu? hayır çünkü kendi kızları değil başka bir kürdün kızı kaçırılıyor. Kime ne
      seni çıkartsalar dağa kimin umrunda olacak? hiçkimsenin seni hiç bir kürt ordan geri evine göndermeyecek ama sen burda rahat rahat acıtasyonunu yaparsın değil mi :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 14

• Vergi? kaçakçılık olmasın O http://i.capsspot.com/s/34/1/1048701.png

0|2
    0|0
    • Bu ülkede sadece elektrikten mi vergi alıyorlar 😀😀😀

• İslam dini vatan savunması için savaşmayı ibadet saymıştır. ... Şehitlik dini bir kavramdır; Allah'ın, din ve vatan uğruna canını fedâ eden kişilere verdiği en yüksek mertebedir.
      Baban da müslümansa şehit olabilir yani , dini bilgisi yüksek arkadaş.
      Sarayın savaşı öylemi :) bak adamlar barış süreci denen süreçte tonlarca bomba taşımışlar 1 tonluk bomba patlatıp 5 aylık bebeği öldürdüler. http://tr. sputniknews. com/turkiye/20160114/1020183242/diyarbakir-bombali-saldiri. html
      Sen daha sempatim artıyor diyosun.
      Iraklı kürtler ve türkiyedeki müslüman kürtlerin çoğunluğu da sevmez pkkk lı arkadaşım leri ama sen aman neyse nası biliyosan öyle yap

• Tamam Çözüm sürecinde devlet ne b*k yi yordu
      Bilmiyorlarmiydi bomba silah tasidiklarini
      Ozaman kim suçlu

• vergi verdiklerini hatta fatura bile ödediklerini sanmıyorum, herşeyi kaçak kullanıyorlar bizim sırtımızdan geçiniyorlar.

0|2
    0|0
    • Kullansalar hak çünkü doğuya hizmet gitmiyor
      Hizmet gitmeyen yer için de vergi vermek Aptal lik
      Ama ne yazık ki veriyoruz

• Sen doğuya gelmediğin için boş boş konuşuyorsun
      Sen sadede bir ilden bahsediyorsun ben 15 ilden
      Bizim irktan dolayi yapılmıyor haberin olsun😤

• hayır ben anadoluyuda bilirim doğuyuda bilirim, her yaz mardin e gelirim özellikle sultan şeyhmusda aile dostlarımız var , diyarbakır , urfa gezdim hepsini.. Bence sen sadece doğuyu ve bir kaç büyük vilayeti biliyorsun belki tanımıyorsun memleketini.. mardindeki süryani köylerinin kayserideki kırşehir aksaraydaki köylerden hiç bir farkı yok memleket zengin değil güç bu kadar bahane aramamak lazım

• Kim vergi veriyor la?

kaçakçılığın kökü onlarda

0|2
    0|0
    • A haber mi izliyorsun kardes 20 milyon kürt var bu ülkede hadi biraz abartma yim 100 bin kişi kacakcilik yapsın
      Eee diğerleri

• Cahil mi?
      Arkadaşım senin Şu an yaptığın boş konuşmaktan başka bir şey değil ilkin bilgi sahibi ol sonra gel birde fazla televizyon izleme abla tavsiyesi 😊

• tamam ablası haklısın :D

• Kendi üzerine elektrik faturası olur da tüketim bedelinin 50 TL olduğu halde 90 TL ödersen niye böyle diye buraya soru yazma.

0|2
    0|0
  • PKK var olduğu sürece Kürtler aradığı huzuru bulamayacaklar ki bana göre öyle bir huzursuzluk yok ne kadar kürt tanıyorsam hepsinde poh gibi para var.

0|0
    0|0
  • kürtler candır

1|0
    0|0
  • ege ve akdeniz kıyılarına, istanbulun otobüs ve minbüslerine bakmanız yeterli aslında

0|1
    0|0
  • Kimileri iyi kimileri değil
    Genelleme yapilmaz ama cogu kotu

0|2
    0|0
  • En iyisi ölüsü

0|2
    1|0
  • Siyasiler yüzünden kendi çıkarları için yapmayacakları şey yok

0|1
    0|0
  • Adam olun önce insan olun önce. Hiçbir şey olamazsan hayvan ligi hırsızlığı alcakligi hainligi birakin hersey duzelir. Sozum adam olana degil. Onlar bilakis kendilerini bilen mahlukatlar

0|1
    0|0
  • doğru tabi odedikleri vergi sana giriyor dimi zevk veriyor tabi normal.

0|0
    0|0
  • Türk kürt kardeştir diyip avuturlar ancak. Musa Anterin dediği gibi Kürt Türk etle tırnak gibidir ama Kürtler tirnaktir ve ne zaman uzarsa kesilirler. Elbet geçer ama hesaplari kalem kalem sorulur

0|1
    0|0
  • PKK denilen it sürüsünü içlerinden çıkarmadıkları için. ve her sene garip olarak Diyarbakırda tedaşı yakıyorlar :s

0|1
    0|0
    • Devlete guvenseler pkkyida cikarirlar gözden
      De devlet heran Kürtlere saldırı pozisyonunda

• Faşist lerde bize

• Peki...

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Kaçak elektriğinizi ödeyen Türkler ah ah

0|0
    0|0
  • Benim kurtlere dusmanligim yok. Ermeni tohumu hdpkk'yı destekleyenlere dusmanligim var

0|5
    0|0
Yükleniyor...