Bu Suriyeliler Niye Sürekli Çocuk Yapıyor Ülkemiz Onlara Bakamıyor Bide Çocuklarına mı Bakacak Diye Düşünmüyorlar mı?

Yanlış anlamayın Suriyeliler gelmesine karşı değilim ama abi savaştan gelmişsiniz başka ülkeye zorla karnınızı doyurabilyirosunuz durmadan çocuk yapmak nedir ya dertleri ne bunların hani hamile gelenlerden bahsetmiyorum burda gelip seri şekilde çocuk yapanlardan?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Hamile gelenlerde tuhaf bana gore. Cocuklari 1 2 yasinda gelenlerde. Devletinde savas var. Uzerinden bombalar geciyor. Adamlar altta fantazinin doruklarinda ucuyor anasini satayim.

0|0
    0|0
  • Belkide bizim ülkeyi görünce adamları artık masturbasyon kesmemeye başlamıştır?

0|0
    0|0
  • Yakında onlar da çıkar toprak talep ederler.

0|0
    0|0
    • Walla sınırda Suriyeli niyetine birçok işidli geliyor 3 bomba patladı Türkiye'de işid hepsi Ak parti pkkyı bitiriyim derken işidi besliyor halkımızda uyuyuor.

• Birilerine yardım edeceğim diye önüne geleni ülkeye sokmak ne kadar doğru bilmiyorum, bir sürü de terörist girdi ülkeye.

• Urfada geçenlerde 2 gazeticinin kafası kesilerek öldürülmüş İşidle ilgili kötü haber yaptıkları için eski olay ama yani düşün daha o zaman bunları yapacak kadar güçlendiyseler şimdi ne kadar çoklardır ülkede ve ilerde yeni bir belayla karşı karşıa kalıcağız.

• Çok Ahmet Kaya dinledikleri için sanıyorum, Kum Gibi.. 😂😂😂

0|0
    0|0
  • denk gelmedim bilemicem

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol denen olayı aslında türkiye'nin onlara dayatması lazım

0|0
    0|0
  • Dusunemiyorlar demek ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çoğalıp sayılarını artırmak istiyorlar yoksa ülkelerini nasıl kurtaracaklar? ayrıca onlara gelene kadar üniversite öğrencileride tuvalette doğum yapıp yetimhaneye bırakıyorlar çocukları sanki bunlara başkası mı bakıyor yine devlet

0|0
    0|0
    • Çok saçma bir düşünce :D çoğalıp bebeklerin ellerine mi verecekler silahı.

• şaka yaptın heralde :)
      o bebekler sonsuza dek bebek mi kalacak? büyüyecekler, öğrenecekler hayat şu andan ibaret değildir. Bak kürtler sürekli çoğalıyor iyi olanlar için sorun değil ama kötü olanlar kendileri gibi çocuklar yetiştirdiler.9-10 yaşındaki çocuk pkk yı savunuyor bu büyüyünce ne olacak hiç düşünmüyorsun ama 10 yıl öncede o çocuğun zaten - pkk yı savunacağını düşünmüyordu kimse-

• prezervatif için paraları yok..

0|0
    0|0
Yükleniyor...