Kadın Vücudu Artık Çekici Gelmiyor?

Bende bir sorun mu var anlamıyorum kadın vücudu artık çekici gelmiyor bana, Erkeğe karşı ilgim tabiki yok Gay değilim yani:)

Ama kadın vücudu eskisi kadar ilgimi çekmemeye başladı, Yolda çok çekici bir şekilde giyinen birine eskiden bakardım, ama şimdi dikkatimi bile çekmiyor. Nasılım konularında hiç bir konuya bakmadığımıda farkettim. Bir soğuma var sanki karşı cinse karşı yaşım 26 normal olduğumu düşünmemeye başladım.

Güncellemeler:
Arkadaşlar çekici gelmiyor derken tabi kadın vücudu arzusu var ama bu çok azaldı, hani doymak diyorlar da bence doymak değil bu. artık ilgimi çekmiyor pek kadınlar ama ilişkiye girermiyim girerim onda sıkıntı yok.

Ama sıkıntı eskiden devamlı bir istek vardı şimdi o istek yok nadiren istek geliyor ve bir sorun var gibime geliyor çünkü erkekte yaş kaç olursa olsun istek durumu hep devam eder.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Doymussundur

0|1
    0|0
    • erkek te doymak diye bir durum olmaz

• @orcin1907 asik olmadim demiyor ki

• Bende olmadin demedim zaten! Sadece aşk ile seks birbirinden ayrı olamaz diyorum!
      Arkadaşın aşk'a ihtiyacı var! @Artesia

En İyi Erkek Görüşü

• ya cok masturbasyon yapion ya da stressden libido dusuk sen en iyisi translara bak

0|1
    0|0
    • o kadar değil trans neymiş. hiç saygım yok bu tarz insanlara

• 40 olsak anlarımda yaş 26 bu yaşta normal olamaz, doktora mı gitsem ne yapsam ne diyecemki doktorda sanki neyse eyw. bakalım ilerde başımıza neler gelcek.

• spor yap iyi beslen ozaman kardes cok takma kafana spor kesinlikle libidoyu yukseltir maydanoz zeytin yag balik yumurtasi falanda acaip iyi fiskirtinca bem beyaz oluyo sperm ve volume yuksek oluyo

Kızlar Ne Diyor 2

• E ben kendimi bildi bileli böyleyim. Herkese bakılmaz ki nadir özel insanlara bakılır

0|1
    0|0
  • sadece abazalığın gitmiş olgun erkek olma yolundasın bence. aşık olacağın insanın herşeyi sana çekici gelecek zaten, o yüzden şu an bu durumun normal bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aseksüel mi oldun ne oldun?

0|1
    0|0
    • aseksüel nedir onu bile bilmiyorum eskisi gibi atlayasım gelmiyor üzerlerine öyle diyim

• Ne kadın ne erkek olarak arzulamayan cinsel isteği olmayan demek

• simdi olsa deli gibi sikrdn kanjs

0|1
    0|0
    • yahu yaparız onda sıkıntı yokda eskisi gibi atlayasım gelmiyor, eskiden hep aklımdaydılar şimdi gelmiyor bile bir kadın

• Tebrikler sonunda insan gibi düşünmeye başladın. Aslında çoğumuz böyleyiz. Abazalık zamanından kurtulmuşsun sadece. Bir şeyler düşünmeye çalış belki bir şeyler çıkar.

0|1
    0|0
  • Tabiki normal değil her erkek kadın vücudundan tahrik olur !
    Ya streslisindir ya da morelin bozuk diğer seçenek olmasında (yumuşama var)
    Yani takma kafaya geçer !
    En yakın zamanda hatunun birine çak sevgili falan yap kendine...

0|0
    0|0
    • yumuşama olsa fark ederim herhalde 26 dan sonra yumuşama devrine gircek değilim :)

• ee kardeş açıp seçip gezerlerse bu kadar olacağı bu

0|1
    0|0
Yükleniyor...