Bu durumum ne olacak?

Hani şu hem dersleri iyi olup hem arkadaşlarıyla sevgilisiyle mutlu olan tipler varya, hep onlardan olmak istedim. Ama gelin görün ki derslerim de kötü, sevgili desen hiç olmadı yokta, arkadaş konusuna hiç girme berbat bir durumda. Çok garip bir ruh hali içindeyim. Kendimi ölmek için yaşıyor gibi hissediyorum. Bana biraz bişeyler diyin biraz öneride bulunun

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bişey sormak istiyorum sen derslere mi, arkadaşlarına mı, sevgiliye mi yoksa ALLAH'a muhtaçsın?

0|0
    0|0
    • Tabiki de Allah a. Ama burda ne alaka onu anlamadım

• bak kardeşim neden ona, buna, şuna sahip diye dert yanma nerden biliyorsun en hayırlısı bu olmadığını sevgili oldu diyelim çok sevdin sevildin ama kader işte ayrıldınız ondan önce az biraz da olsa var olan mutluluğunu da kaybersin. arkadaşlarınla iyi olursun veyahut sen öyle zannedersin arkandan iş çevirirler üzülür kırılsın. derslerin iyi olur okursun misal doktor olursun birinin ölmesine neden olursun dünyan yıkılır. bunlar sadece ihtimaller ve gene sormak istiyorum sen güzel şeylere sahip olmak için en hayırlısını ne zaman dua ederek istedin ALLAH'tan..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...