Bu stresi üzerimden nasıl atacağım?

arkadaşlar aşırı derecede stres var üzerimde resmen kalbime ağrı yapmaya başladı bugün.
sınavların stresi, stajın stresi, yolculuk var onun stresi, bitirme projemiz var onun stresi, insanları kafaya takıyorum söylediklerini felan onun stresi.

gerçekten nefes alamamaya başladım depresyon testlerinde felan da aşırı depresyon çıkıyor ne önerirsiniz allah rizasi için yardim edin.

Güncellemeler:
ne kadar stres etmeyin deseniz de ağrıyor kalbim arkadaşlar nefes alamıyorum artık

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kenara çekilmeyi bil. Bırak hayat sen müdahale etmeden aksın. Bazı şeyler senin kontrolünde olmasın varsın. O zaman stresinin azaldığını görrceksin.

0|1
    0|0
    • demesi nasıl kolay biliyor musun bana nasıl ağır geliyor bu hayat.

• Yemişim eig i 😄 düşün. Ölüm iyidir, bizi ölüm düşüncesinden kurtarır. İyi geceler

• Teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Hersey olcagina varir boyle dusun yapcgini yap cokda fazla strese sokma kendini sen parcalansanda hersey olcgina variyor. hele insanlarin ne dedigini hic umursama sevdiklerinle olmaya calis

0|1
    0|0
    • demesi nasıl kolay biliyor musun bana nasıl ağır geliyor bu hayat.

• Emin ol herkese agir gelen hatta benim hayatimda yasadgim seyler senin basina gelse altinda ezileceginide biliyorun yani herkesin bir derdi var ve hersey gecici unutma

• var da herkes benim gibi bunun altında ezilmiyor. ve bu hayatın mutluluğun hakkını veren birçok insan var hiç kafaya takmıyorlar ben çok farklıyım.

• Bana mesaj at konuşak

0|0
    0|0
    • neden çözebilecek misin ayrica fake hesapsin

• Fake hesap ne l*n yazmazsan yazma hödü*k konuşak dedik öylesine yok çözecek mi yok fake zart zurt si*e l*n

• iyiki yazmamışım uza

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...