Yabancı sevgili? ilişki nereye gider sizce?

yeni biriyle tanıştm nette ingilizce konuşuyoruz. kendisi bir rus ve ne ben onun dilini ne o benim dilimi biliyor. ama çok iyi anlaştık ve hayret ettm bu kadar iyi anlaşmamıza. sanki yıllardır birbrmizi tanıyor gibiyiz. o da böyle düşünüyor. bu ilişki nereye gider sizce..

Güncellemeler:
bu sitede kızlar yok mu ya
...

0|0
310

En İyi Kız Görüşü

• Hangi sitede taniatiniz acaba?

0|0
    0|0
    • aslında facete tenis grubu var bir tane ordan arkadaş olduk

• Konusmaya devam et bence zamanla ne olcagi belli olur belki turkiyeye gelir seni gormeye ilerde

• tşkler yorumların için

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Ruslar kendi ülkelerindeki kızlarla ilgilenmeyi bitirmiş sıra bizim ülkeye mi gelmiş. Bizim kızlara bizim erkekler bile ilgisiz gelirken rus erkekleriyle ne yapacaklar acaba?

0|0
    0|0
    • ama sen detayı tam okumamışsn. anlattım ya ne kadar uyuştuğumuzu. nasıl bir kafayla okuyorsnz anlamak imkansız sizi. az bakış açılarnızı geliştirn artk

• İstisnaları göz önünde bulundurmak mı? 😂😂😂 Olur, bu hayattaki önemsiz her küçük detayı düşünecek kadar zamanım olduğunda emin ol senin rus sevgilinin de hepsinden çok farklı bir erkek olduğunu düşünüp, senin adına mutlu olurken kadehimi sizin bir ömür boyu sürecek mutluluğunuza kaldıracağım.. *Cheers

• ilişki üzerine konuşuyorsun burda arkadaşm ilişki. hiç mi ilişki yaşamadnz siz ya. ilişki de iki kişi vardır. çoğunluk önemsizdir.

• 1 ay sonra biter muhabbetiniz

0|0
    0|0
    • niyeymiş

• Tabii.. . . . Tabii. size Rus aşkınızla bol mutluluklar dilerim :D ha skype güzel bişi :D kullanın yani :)

• aynen öyle güzel bişey kullanıyorz zaten. sagol tavsiyen için

• Fazla sürmez sanırım :/

0|0
    0|0
    • neden?

• sevgili bile deglsinz siz. ama insan anlaşırsa her şey olur ya. vardır mutlaka örnekleri onlar için sordum ben de. hele sen, azerbaycan dedgn nedir ki. vize bile yok onlara istedkleri zaman gelirler

• Rusya'da o Japonya tarafında oturuyor. Tüm akrabaları İstanbul'da oda 3.5 ayda bir geliyor. Onlarda İstanbul'a taşınacak deneye herşey güzel olumlu yani ama ailem sıkıntı yapabilir 😬😬Ben yattım sonra devam ederiz güzel geceler :)

• hayret yabancı erkekler bizim kızlara düşecek kadar zor durumda herhalde

0|1
    0|0
    • her türk kızı senin çevrendeki ya da ailendekiler kadar çirkin degl

• Bunu bizim Rus gelinlere sor istersen..

0|0
    0|0
  • Yatağa.

0|0
    0|0
  • Görüşme şansınız nedir?

0|0
    0|0
  • Hele ki rus, bence dostluğa çevir iletişimi.

0|0
    0|0
    • neden?

• ne alaka şimdi. niye burada soruyorsunlar? adam gibi yorum bekliyorm deneymli olanlardan. kim bilir kaç kişi vardır burda aynı şeyleri yaşamış ve mutlu olan

• Ben 25 yıldır yurt dışında yaşıyorum. Her milletten erkek ve kadın arkadaşlarım oldu, var da. O yüzden sana yorum yaptım. Gerisi sana kalmış.

• bir Bk olmaz Türke kalcan yine 😄

1|0
    0|0
    • neyin kafasını yaşıyorsan başka yerde yaşa

• Kes lan amkmk😄

• anana iade ediyorm o küfrü. hadi şimdi defol paylaşmmdan. tipssizmal

• Bu iliski tahminimce himalayadan alplere kadar gider

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Olmaz o is kültür farklilklri dil kolay işde olmaz balim

1|0
    0|0
    • ya hiç mi yok sanki yabancılarla evlenenler. hem ben farklı kültürleri dilleri filan severm

• tşkler yorumun için

• Rica ederim canim benim ❤

• Dilini anlamadan nasil konustunuz shshajs

0|0
    0|0
    • canım yazdım ya inglizce konuşuyorz diye

• Hiii bir anda gormemisim onu. Benim erkek arkadasim da yabanci gayet iyiiyiz ama ayni sehirdeyiz, internet uzerinden nasil yürür bilemiyorum

• görüşücez elbet bir gün

Yükleniyor...