Bayan Avukat? Bayan Avukat Eş?

Çoğu kişi Avukat Bayanların çok konuştuğunu ileri sürüyor. Lakin ben bu tezin yalan olduğunu düşünüyorum. Avukat olursan evde kalırsın diyeni hatta çok konuşup başımı şişirir diyenide gördüm. Doğrusunu söylemek gerekirse bence bu genelleme oldukca yanlış. Her avukat sosyal hayatında çok fazla konuşup, bilmişlik taslıyor değil. Hem birde Avukatlar yalan söyler olayı var. Avukatlar kendi davalarını seçebiliyorlar. Bu meslekten çok kişinin karakteriyle alakalı birşey.
Benim düşüncelerim bu kadar. Peki ya sizin düşünceleriniz ne?
Siz olsanız Bayan bir Avukat ile evlenirmisiniz ya da bu tezleri doğruluyormusunuz?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• o değil de o Youtube da yaşlı amcaya çarpan sonra da artist artist öyle dikilen o avukat karıya karşı o yaşlı amcanın bir akrabası olmak isterdim. Tanrın ilk defa beni sınardı o zaman (Tabi Tanrın varsa) bir kadına ağız burun dalmakla dalmamak hususun da. Çünkü hiçbir byana bugüne kadar fiske dokunmuş değilim ama o gün bilemezdim yani.

0|0
    0|0
    • Hepsi öyle değil ama :( O kadının kişiliğinde büyük problem var bence

En İyi Kız Görüşü

• Yurt dışındaki avukatlar bir savunma yapıyorlar bir konuşuyorlar, bizimkiler yazılı kağıdı okuyor anca. Ben o yüzden çok konuştuklarını düşünmüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Öğretmen, Avukat, Doktor olan kadınlardan 3 beyaz gibi uzak duracaksın. Hele öğretmenden kaçacaksın

0|0
    0|0
    • Nedenki?

• Yok onla alakası yok sadece dediğim gibi kişiden kişiye değişen birşey genelleme olması tuhafıma gidiyor. Tabi senin görüşün senindir sanada katılan vardır elbet :) Yinede yorumun için teşekkür ederim :)

• Bazı konularda genelleme elzemdir. Rica ederim :D

• Neden evlenmiyim. Yeterki kafa dengi olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Şöyle ki ben bile meslektaşla evlenmek istemiyorum, var gerisini sen düşün;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...