Lg g3 alayımmı nedenlerinide yazın lütfen telefonda çok olmasada oyun oynarım internette takılırım vb şarj 1 gün felan yetse yeter nedenlerinide yazın lütfen :))

Güncellemeler:
Ya ben LG G3 alacağım ama herkes telefon hakkında başka başka şeyler söylüyor bazıları çok iyi diyo bazıları çok kötü diyor benimda kafam karıştı telefonda çatlamalar oluyormuş ısınıyormuş ısınmada sorun yok tüm telefonlar aşırı kullanınca ısınıyor şarjı su gibi gidiyor diyolar telefonda azda olsa oyun oynarım internette takılırım ve bazen film izlerim 1 gün çıkartsa yeter zaten birde telefon kendi kendine kapanıyor demişlerdi bu sorunlar var mı alayımmı almayayımmı lütfen acil cevap telefonu ya

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç fazla düşünme kesinlikle al

0|0
    0|0
    • Çatlama şarj ve ısınma sorunu var diyolar forumlara felan baktım bide donmla oluyormuş sini r bozucu sorunlar bunlar :) var mı Şu an öyle sorunlar?

• o zaman alırım ya zaten güzel telefon sağol cevabın için

• Ne demek sen sağol

Kızlar Ne Diyor 2

• Yazın telefonlarla haşır neşirdim hepsini uzuuuun uzuun inceleme fırsatım oldu g2 kullanıcısıyim
    Ama sana sunu soyluyebilirim g3, g4 u at cope gitsin o derece g3 ve g4te batarya felaket isiniyor

0|0
    0|0
    • bazıları hiç ısınmıyor diyo bazılar çok ısınıyo diyo kararsız kaldım :D

• G2 al androidin yuksekligini sorun etmezsen
      Ucuz ve kullanisli

• g2 de çok eskidi artık yakında g5 çıkıcak :D

• G3 yerine Z1 al 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Iphone 5s al daha iyi. Onu alıcagına

0|0
    0|0
  • Şimdi bak kanka g3 ün ekranı 2k olduğu için işlemci yetersiz kalıyor bu yuzden telefon çok ısınıyor performansıda düşüyor pilide çok kötü normal bir kullanımda bile 1 günü çıkarmaz Şu an en mantıklısı hb den lg g flex 2 almak

0|0
    0|0
Yükleniyor...