Geberip gitsem hayat daha yasanılası bir yere dönüsmez miydi?

geberip gitsem hayat daha yasanılası bir yere dönüsmez miydi?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Niye öyle diyosun be kardeş.. İlla ki değer verenin sevenin vardır her insan bir işe yarar şu hayatta

0|0
    0|0
    • benim deger verdigim olmadıgında.. sevenler icinde olsa yasamaya deger mi diyorsun?

• Senin de illa ki değer verdiğin birileri vardır. Neden diyecek olursan eğer kafanda bu soru dönüp duruyorsa aklının ucunda oturup bekleyen biri vardır :) Ve sen onun için, veya değer verdiğin herhangi bir fikir-hayal-ideal için ikilemler arasında gidip geliyorsun. Dilersen bana özelden yazabilirsin içini dökebilirsin insana antidepresanı bıraktırmış biriyim ben. Bizlerin tek yanlışı yanlış düşüncelere kapılıp doğru düşünceleri hiçe saymamız inan bana. Tek sorunumuz bu

Erkekler Ne Diyor 6

• Milyarlarca insan geberip gitti ama dünya daha yaşanabilir olmadı.

0|2
    0|0
  • dünyayı sen mi bozuyorsun

0|0
    0|0
  • Ekolojik sistem olarak baktığında ölen insan oranında doğan insan olduğu için senin ölümünün dünyaya pek bir katkısı olacağını düşünmüyorum. Yani diyeceğim o ki; s*ktir et.

0|0
    0|0
  • tek katkın atomlarının toprağa geri gitmesi olur. ne zalimler diktatörler krallar öldü gitti hala insanın içindeki hükmetme ve vicdan savaşı devam ediyor biticeğini de hiç sanmam.

0|1
    0|0
  • Gidebilirsin knky :D

0|0
    0|0
  • Kiralık katil felan baktin mi hiç
    Ucuza kapatabilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...