''Rusya Başbakanı 3. Dünya savaşı çıkabilir''ne düşünüyorsunuz?

http://www.sondakika.com/haber/haber-rusya-dan-dunya-savasi-uyarisi-8150706/ Alman basınına konuşan Rusya Başbakanı Medvedev, Suriye konusunda uzlaşı sağlanamazsa üçüncü dünya savaşı çıkabileceği uyarısında bulundu.

Güncellemeler:
...
,,,,,,,

1|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• rusyada abd ye kafa tutacak güç yok kendileride biliyor sadece populist konuşuyorlar

0|1
    0|0
    • yok mu dostum sen bence hiç araştırmıyosun En büyük füze savunma sistemleri e uzun menzili füze Rusyada Rusyada toplumların bilinçaltını etkileyecek sistemler var savaşta insanlara manyetik dalgalarla yönlendirme yapabiliyorlar geçmişte uyguladılar çok gelişti bu bakımdan Abd çok korkuyor Rusyadan Rusyadan ondan korkuyor ikiside gelip suriyede gövde gsterisi yapıyorlar bu kadar basite alınmaz Rusya emin ol

• Onlarda temsili karıncanın aslana saldırması gibi bişey oluyor :)

• evet güzel örnek verdin :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Geçen de İstanbul'a atom bombası atılacaktı.

0|1
    0|0
    • Bro ortadoğu karıştı espiri yapmıyoruz

• Farkındayım dostum. Rusların tek amacı gözdağı vermek. Aynı şeyi bize de yaptılar.

• Göz dağı vermekte gözleride var yani almak istiyorlar burayı dünya devletlerinin gözü türkiyede emin ol etrafımız eriyor en son sıra bize gelmiyeceğinin garantisi yok

• 3. dünya savaşı zaten başladı, savaş denince Atom&misket bombaları kitlesel ölümler mi hatırlıyorsunuz, bunların mı olması lazım anlamadım ki..
    Sömürge valisinini dinle ayrıntıları yakalarsın..

1|1
    0|0
    • Başka yerlere sıçramasından bahsediyorum

• Ya.. Ortadoğu topraklarının paylaşımı, stratejik noktalar ve doğal kaynaklar&su paylaşımı konu... çoktan cetvelle haritalar çizildi bile..

• Bencede 2023 yani Lozan bitmesiyle berkide bitmeden Türkiyenin gelişmesine izin vermiyecekler bence zaten doğrusu Türkiyede farklı değil durum doğu anadolu savaş alanı gibi olmuş

• Eninde sonunda çıkacak adam bizim sınırımızdan türkmenleri yok edip pyd yi yerleştiriyor çıkacaksa çıksın 3. dünya savaşı ülkem zaten savaş içinde dünya savaşmış çokta umrumda.

0|1
    0|0
    • Valla bende öyle düşünüyorum zaten Vatan uğruna elimizden geleni yaparız ama 3. dünya savaşında Rusya ve Amerikanın arasında kalırız sadece

• Ben Rte nin nankörlük yaptığını düşünmüyorum. Onların sistemine uysaydık Şu an ülke güllük gülistanlıktı. Ülkemiz resmen bağımsızlık mücadelesi verdiği için böyle onların yıllarca ahtapot gibi sardığı ülkem yeni yeni penceçelerinden kurtuluyor bence kişisel görüşüm.

• Doğrudur Rte Abdye bağlı yaşıyor Şu an abdye bağlı yaşıyoruz ne kadar özgürsün sadece şimdi damarlarına basmadın unutma it iti ısırmaz dolar bir yükseliyor domatesi ekmeğe petrole herşeye zam Yunanistanı ne hale getirdiler görmedinmi Tek dünya devletinin oyunları buda benim görüşüm yakında Türk devleti Türk ırkı diye bişey olmayacak yapılan arştırmalarda genetiği oynanan gıdalarla ırkımızı körertiyorlar 10 erkekten 4-5 kısırlık problei yaşıyoır doğan çocukların 10nundan 4-5 özürlü doğuyor sadce bizim burda sitede 4-5 doğum olud 3ü özürlü bize gül gösterip diken batırıyorlar buda benim görüşüm

• off kötü. rusya başbakanı medvedev e küstüm diyomuş rte

0|1
    0|0
Yükleniyor...