Maddi olarak 3 evimiz 2si kirada,1 dükkan oda kirada,1 ufak arsamız , birikmiş paramız ve 8 bin gelirimz var zenginmyz?

artislik olması için demiyorum sadece durumumuzu öğrenmek istiyorum , artislik olarak algılarsanızda gram umrumda olmaz :)

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yazık ki herşey para değil varsayalım ki dediğin kadar zenginsin bunu buraya gelip dökecek kadar ve egonu tatmin edecek kadar zavallı oluşun çok kötü Birde durmunun ne olduğunu bilemeyip burdan sorgulayacak kadar da A*tal olduğun içler acısı vah vah Şu Kısacık hayatta sahip oldukların sadece emanet yaşadığın ömrün olduğun sürece sahipsin. Asıl sahip olman gereken güzel düşüncelerin ve düşlerin lakin çok belli ki hayallere kapılmış bir zavallı havası veriyorsun

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• gönlünüz zengin olsun huyunuz zengin olsun yeter..
    Zengin, çok mala sahip olana denmez, zengin kalbi olana denir.. HZ MUHAMMED S. A. V.

0|0
    0|0
  • Fakirsiniz kanks

0|0
    0|0
  • Umarım şizofren değilsindir bunu anlaman için bize sormana gerek yok, bir de günde en az 10 12 saat asgari ücretle çalışan bir işçinin mutfağına bak birde kendi evinizin mutfağına arasındaki farkı görünce anlarsın bu soruyu sorduğun için kimin fakir olduğunu

0|0
    0|0
  • Allah daha çok versin ne diyeyim.. Millet kıçını yırtıyor ay sonu kirasını ödeyebilmek için ya da çocuklarına üst baş alabilmek için.. Şükret

0|0
    0|0
  • Helalin var. Bizde de 6 ev var 1.600 kira geliyor. Evin birisini yeni aldık temelden girdik yapım aşamasında. Birde Focus var :D

Peder 2.400
    Kira 1.600
    Ben 1.300
    Ortalama 5.500 giriyor bizim eve

0|0
    0|0
  • al beni all
    evlenekk

0|0
    0|0
  • Evet zengin 8bin gayet iyi :D

0|0
    0|0
  • Damat alımı varsa gelelim istemeye ��sayın godoman 😄

0|1
    0|0
  • Orta hallisiniz

0|0
    0|0
  • Ne kadar görgüsüz ve kibirli bir karı bayan

0|0
    0|0
  • bekar mısın :)

0|0
    0|0
  • benım 1 ewım bıle yok kıradaym aylık 3 4 bın kazanıom su tesisatcısıyım sadece

0|0
    0|0
  • Allah bereket versin insanlar o 3 evden birini almak için yıllarını veriyor

0|0
    0|0
  • İç güveysi geleyim size :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 40 yillik evli olup evi arabasi olmayan ay sonunu zor getiren insanlar var.

0|0
    0|0
  • İyi hayatım iyi öğrenip ne ettegyn

0|0
    0|0
  • Evet zenginsiniz zekatınızı vermeyi unutmayın

0|0
    0|0
  • Baban güzel kardeşim mi

0|0
    0|0
  • abin kardeşin varsa benide alın tam zengin olursunuz :D

0|0
    0|0
  • Peki ne işle uğraşıyor 8bin maaş nereden?

0|0
    0|0
Yükleniyor...