Neden arkadaş edinemiyorum? Tavsiye fikir belirtecekler?

Ben üniversite 1 . sınıf öğrencisiyim biraz derbeder biraz hayata küskün bir tipim diyebilirim. Bende bir iletişim laneti var. Şöyle anlatayım ; mesela birisiyle tanışıyorum konuşuyorum oturup sigara çay vs içiyorum tanışıp arkadaş oluyorum ama sonra araya bilmediğim bir soğukluk giriyor insanlar benden kaçar hale geliyor. Bu sorunu farkettiğimden bu yana daha dikkatli olmaya çalışıyorum ama sonuç yine aynı ortada bir şey yokken durduk yere uzaklaşmalar soğumalar. Bu kişi bir akrabam olsa bile aynı şey oluyor bir süre sonra bıkıyorlar mı artık bilmiyorum. Biraz zor bir insanım ama şu lanetten kurtulmak istiyorum artık. Neden görüş belirtecek arkadaşlar var mı?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence Tanıştığına insanlığa tebessüm etme lütfen biraz samimiyet korumalısın iltifat Evet gördüm de tebessüm et selamlar

0|1
    0|0
    • Aleyküm selam ama yorumundan tebessüm ve iltifat etmem mi etmemem mi gerektiğini anlayamadım :) biraz yanlışlık olmuş galiba teşekkürler

• Hayır onları yapmam gerekiyor şimdi ben konuşuyorum ya o yüzden bazen yanlış yazılıyor yazılıyor yanlış Kusura bakma

• teşekkür ederim

• Soğuk kanlı olduğun için biraz pozitif ol

0|1
    0|0
    • Evet biraz içime kapanık yetiştim ve özellikle babam çok ters bir insan olduğumu kimsenin beni çekmeyeceğini söyler durur. Bende kısmen böyle düşünüyordum ama elde olan bir şey değil teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 1

• Cimrisin veya çok konuşuyon veya boş konuşuyon olabilirmi

0|1
    0|0
    • Cimri değilim pek konuşkan bir tipte sayılmam yanlışın var kardeşim

Yükleniyor...