Bir kadın ne yaparsa tecavüzü hakeder?

Bu acınası ülkenin neredeyse yarısı tecavüz suçu işlendiğinde tecavüzcü pisliğe sempati besleyip mağduru suçlamak için bahaneler sıralıyor.

Gerçekten "insan" olduğunuza inanıyor musunuz siz?

Güncellemeler:
Ha bu arada nedense tecavüzcüyü savunan kitle genelde muhafazakar kesimden olan kadın düşmanları. Ağızlarından Allah, Bismillah, Maşallah kelimeleri düşmüyor bunların. "Nedense".

0|1
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Tecavüzcüler kadar saygın olmak istiyorum bazen... Tecavüz mağduru bir hanımla alakalı bence yazdım sitenin yarısı tecavüzcünün avukatı oldu. Kıza o***u dediler gece dışarıda gezmeseydi dediler... tecavüzcüye ise laf yok. e bu toplumda tecavüzcü olmayacak da ne olacak?

1|0
    0|0
    • Burada kadınlar bile tecavüzcüyü savunuyor bazen ya. Delirmek üzereyim. Yani gerçekten, yalnızken sinir krizleri geçirip etrafı dağıtacak duruma geldim bu pislikler yüzünden. Dünya'da olup bitenlere karşı duyarsız bir ergenken pamuk gibiydim şimdi sokakta gördüğüm her insanı kesin ya sübyancıdır ya da tecavüzcüleri savunuyordur diyerek dövesim falan geliyor. 2 gram sevgi kalmadı şu ülkedeki insanlara karşı.

• Sinirden yazamıyorum bile ellerim titriyor

• Polemiğe girme sen bana söyle gerekeni yaparım 😊

En İyi Kız Görüşü

• Mesela gece yarısı Vücut hatlarını belli eden bir şeyle dışarı çıkarsa, ya da Genel anlamda gece yarısı Dışarda olursa bence tecavüzü hakketmiştir. Dolmuşa binip eve gitmek isterse ama o Dolmuşun içinde tekse, bence bu tecavüz sebebidir. Neden? çünkü o bir KIZ.

0|0
    0|0
    • Son cümleye gelene kadar küfürleri sıraladım kusura bakma.

• Bazılarının ailesinin kendi başlarına gelene kadar yukarıda bahsettiğim zihniyete sahip olduğunu bilmek ayrıyetten delirtiyor beni.

• Onları İnsan olarak barındırıyorlar birde. Allah aşkına Tecavüzün savunulacak bir yanı olabilir mi ya? yazık, çoook yazık.

Erkekler Ne Diyor 17

• Bu ülkede başı açık gezse tecavüzü hak eder.
    Bu ülkede akşam dışarı çıkıyorsa tecavüzü hak eder.
    Bu ülkede mini etek giyiyorsa tecavüzü hak eder.
    Bu ülkede tek başına otobüse, dolmuşa biniyorsa tecavüzü hak eder.
    Bu ülkede tecavüz için nefes almak yeterli. Hoş damacanada ne bahane buldular acaba.

1|0
    0|0
  • Böyle bir şey olamaz.
    Tecavüz gibi bir yaratıklığın gerekçesi olamaz.

Hiç kimse, özellikle de bir kadın, hiçbir koşulda,
    sözel ve fiziksel şiddeti, tacizi tecavüzü hak etmez.

"Şöyleymiş böyleymiş, tecavüzü haketmiş." demek;
    beyniyle değil, çüküyle düşünen, iki ayaklı insanımsılara özgüdür.

0|0
    0|0
  • Tecavüzü savunan beyinsizler izlesin özellikle bunu.

HHiç bir şey tecavüzü haklı çıkaramaz.
    HİÇ BİRŞEY

https://vidyomani.tv/baba-bana-fahise-diyecekler

0|0
    0|0
  • Bir kadın ne yaparsa yapsın böyle bir şeyi hak etmez; eteğinin boyu, karşı koymadı bahanesi, o da istiyordu vs. gibi şeyler de etken değildir...

0|0
    0|0
  • yarısı mı? sana bir tamın yarısını öğretemeyen matematik hocanın ta mk

0|0
    0|0
  • Tecavuzu kimse hak etmez

0|0
    0|0
  • Hiç bir şekilde haketmez..

0|0
    0|0
  • hiç bir kaadın tecavüzü hak etmez ama arzular tecavüzü değil ordaki üstünlük duygusunu üstünde hissetmek için çünkü hiç bir tecavüz kadına zevk vermz

0|0
    0|0
  • Ortamda cahil varsa nefes almasi yeter.

0|0
    0|0
  • Sen tecavüzü hak ediyon reis

0|0
    0|0
  • Her davada, suçu iki tarafta da aramak gerektiğine inanırım.

0|0
    0|0
  • hıcbır sekılde etmez

0|0
    0|0
  • Hicbir kadin tecavuzu hakketmez asla

0|0
    0|0
    • Ben hakediyormuşum :)

• Hakim de bu sokuklardan biri olup mahkemeyi düşürmezse tabi. 14 yaşında kız için rızası var dendi ya.

• Malesef oyle kardeşim hakimlerde var

• Tecavüzü hak etmek diye bişey yok.

0|0
    0|0
  • Tecavüz edenin cezasıda tecavüz edilmek olması lazım belki ozaman tecavüz ettiği kadına nasıl bir travma yaşattığını anlar. Ama bunu ancak aşşağılık mahluklar yapabilir.

0|0
    0|0
  • Haketmez asla ama eğer son yaşanan tecavüz olayına göre bunu soruyorsan ben gecenin 1.30 unda işten eve gelirken tinercinin bıçak çektiği biri olarak o kızın gece 3 te dışarıda olmasını tasvip etmedim maalesef keşke yanında arkadaşları olsaydı ben gece 3 te erkek halimle dışarı çıkmaya korkmaya tırsarım

0|0
    0|0
  • götünden böyle şeyleri nasıl uyduruyorsun cok merak ediyorum :)

0|0
    0|0
    • Götümden uyduruyorum. Az önce sorduğum bir soruda en az 10 kişi erkek arkadaşınla seks yaptıysan sokaktan geçen adama da ver diyerek tecavüzü haklı çıkardı.

• dikkatli okumadım kitap okumakla alakası yok :) senin mantığa göre sülalende ki erkeklerin yarısı da bu tecavüz suçlularına sempatiyle bakıyor dimi :)

• Erkeklerin demiyorum, insanların. Kadının giydiği eteğin, tecavüzcüye karşı koymamış olmasının, gece geç saatte dışarda olmasının yahut bakire olmamasının tecavüze sebep olabileceğini düşünen herkes bu pislikleri cesaretlendiriyor. Ben ülkenin en düzgün zihniyetli ailelerinden birinde doğdum ve bunun için sonuna kadar minnettar zira bu ülkede çoğu kız benim kadar şanslı olamıyor.

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiç kimse tecavüzü haketmez. Tecavüz bir ceza değildir.

0|0
    0|0
    • Tecavüz ceza değildir de nedir peki çok merak ediyorum? aldatmak gibi affı olan bir şey mi?

• Kocasını aldatsa veya bir erkeğin duygularıyla oynayıp onu yarı yolda bıraksa hak eder

0|0
    0|0
    • Ne alaka ya? Bir kadın olarak sen yapma, nasıl insanlarsınız siz ya? Yemin ederim kanım donuyor, neden insanlık yoksunusunuz bu kadar?

• Ulan tecavüzü savunuyorsun aynı şey mi?

• Kışkırtırsa

0|0
    0|0
    • Ciddi misin? Kışkırtmak ne ulan? HAYIR DEDİYSE BİTMİŞTİR.

Yükleniyor...