Bugün ÖZGECAN ASLAN aramızdan ayrılalı tam 1 yıl oldu :((( ?

O iğrenç olay yaşanalı tam 1 yıl oldu ama acısı hala taze ve yeni :(( geçen yıl bu saatlerde minibüsteydi ve nasıl bir cehennem yaşıyordu o minibüste Allah bilir :(( öldüğü günden beri aklımdan çıkmadı ve halada aklım almıyor insan denmeyecek kadar zavallı bir varlık genç bir insanın hayatını vahşice bir şekilde nasıl sonlandırabilir ne hakkı vardı buna :(( Özgecan belkide okulunu bitirip başarılı bir psikolog olacaktı çok güzel bir hayatı olacaktı sonra HELALIYLE evlenecekti çocukları olacaktı belkide sonra torunları olacaktı ve daha sonra geriye dönüp baktığında ne güzel bir hayatım olmuş diyecekti :(( ama o zavallı varlık buna izin vermedi :(( daha hayatının baharında olan özgecan KARDEŞIMIZ hiçbirşey yaşayamadan hayatın tadını alamadan vahşice hayatına son verildi :(( Inşallah diğer dünyada mutlu ve güvende olur :((

1|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün ağladın mı?

0|0
    0|0
    • Dalgamı geçiyosun?

• Samimiyetini ölçüyorum.

• Evet ağladım haberi ilk okuduğumdada ağlamıştım bu yazıyı yazmadan öncede internetteki haberlere baktım özgecanınchaberi vardı ve unutulmadığı için sevindim

En İyi Kız Görüşü

• Artık gına geldi özgecandan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Allah rahmet etsin. bir tek ozgecan degil ki nice ozgecan lar gitti. Devlet duygusal davranmaz hukuksal bakar ama yasalarin biraz daha agir olmasi gerekiyor. Tabi muhalefet yasa tekligi verince itiraz etmezse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sahiden bu konuda yorum yapacak gücü kendimde artık bulamıyorum. Nice Özgecanlar var bildiğimiz, bilmediğimiz..

0|0
    0|0
    • Aynen öyle :(( 1 yıl geçti ama insanlığımızı sorgulamadık ve tecavüz taciz dahada arttı :((

• Eminim ki daha da artacak.. Tanrı korusun masumları..

• Allah mekanını cennet eylesin bu dünyada cenneti yaşatmayan herkezin Allah belasını versin.

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...