Eve 5 dakika geç kalsam annemden babamdan yemediğim hakaret kalmıyor ama abim gece eve gelse erkektir diyorlr adalet mi?

Bende gece eve geliyim demiyorum ama 5 dakika geç gelsem sanki namussuzluk yapmışım gibi davranıyorlar bu nasıl adalet? Artık evden kurtulmak istiyorum

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Kendi canımı düşündüğüm için belli saatten sonra evde olmayı tercih ediyorum. Ama keşke ortalık öküz oğlu öküz dolu olmasa da ben de dilediğimce korkmadan eğlenebilsem.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sadece fiziksel güç yönünden kadınlardan üstün olduğumuzu düşünüyorum.
    Hak ve özgürlükler yönünden, kadınlarla eşit olduğumuzu düşünüyorum.
    Ama işte, herkes senin benim gibi düşünmüyor gizli.

Ayrı eve çıkma imkanın varsa, tek başına yaşayabileceğini, kira ödeyebileceğini düşünüyorsan, ayrı eve çık.

1|0
    0|0
    • Üniversite öğrencisiyim okulumda yakın yani eve çıkmak zor :/

• Hukuk ve hazırlıkta okuyorum :(

• Kendini üzme.
      Okuluna odaklan, iyi dereceyle bitirip mezun olmaya bak.
      Okulunu bitirince, iyi para kazanırsın.

• Erkek çocuklara pek bir zarar gelmez de kızlara hep gelir sana guvenmediginden değil disardakilere guvenmediginden bence biraz mazur gör

1|0
    0|0
  • Türkiye'de bayan olmak zor sanırım hanımefendi. Maalesef toplumdaki genel yargı ve görüş bu :( Belki de çalışmaya başlayıp kendi ayaklarınızın üzerinde daha sağlam durduğunuzda bu zamanla hafifler ve kaybolur..

1|0
    0|0
  • Niye diyorlar bir düşün bakalım? Senin gibi kaç kız tecavuz ediliyor kesilip atılıyor bir kenara. Aklıma geldi mi hiç? O abin erkek, sen kızsın. Senin aksamlari evde olman lazım. Hanim hanımcik iyi bir aile kızıysan

1|0
    0|0
    • Sorun akşam gece öğlen değil okulum biter bitmez genelde evde oluyorum ama arada izi arkadaşlarımla çıkışta sinemaya cafeye gitmek istiyoruz ya da İstanbul da müzelere gidelim istiyorum ama ailem bu masum isteklerime izin vermiyor :(

• Kim olsa izin vermez. Onlar seni sevdikleri için sana zarar gelmesin diye bunu yapıyorlar. Benim kızım olsa bende üstüne düşerim. Kız çocukları bir başka.

• Adalet knk

0|0
    0|0
  • pardonda o erkektir evet çıkar gezer. ancak namussuzluk yapamaz. gider sigara içer top oynar okey atar. ya siz kızlar? işiniz gücünüz erkek sevgili muhabbeti yapmak.

0|0
    0|0
    • Gece mi okey aticak top oynayacak asıl sizin aklınız hep kizlarda

• Evet kızları kadınları hayvan gibi içeri tikalim evcil hayvan gibi mutlu olucak misiniz o zman? Kusura bakma ama düşüncelerin çok gerici

• kardeşim gericilik o değildir. ben kızın okumasından yanayımdır. siviltoplumda yerinin olmasından yanayım. ancak eğitimsiz toplumlarda kız dışarı cıkarsa gider ilişkiye girer hamile kalır sonra o çocuguda gidip yuvaya bağışlayamaz. ayrıca gerici toplumlarda erkekler kadınları or.. ospu olarak görmektedirler. benim agırıma ve zoruma giden bu. mesela sen makyaj yapsan dırek ooo. diyecekler sana. toplumdaki erkekler düzelmeden kadınların serbestce dolaşmasını istemem. yalan mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• bizdede öyle kuzum kasma burası türkiye

1|1
    0|0
  • Bizim aile - 2.

1|0
    0|0
  • Gelenekler böyle

1|0
    0|0
Yükleniyor...