Okumayanların ya da hayat birşey katmamis olanlar neden bu kadar pis ve kaba duyarsız vb oluyorlar?

Soyle söylim. suana kadar bu yuzden elli iş degistirdim. hem pis hem görgüsizler. ornek arabayla gidiyoruz malzeme almaya dakka basına eline tukuruyor direksiyona tutuyor sonra güya kaymasin diye , o zaman her araba kullanan oyle yapsin. sagimda digeri burnuni karistirir. yeminle gwrcwk trol degildir soru , baska iste lavobaya giderler elini calkalama geregi bile duymazlar. buyuk abdestlerinde calkaliyorlar ne pis insan bunlar ya , ben sabunla 3 4 kwre yikamafan rahat edemem , ama okumus gecirmisler oyle o kadar olmuyor , en azindan bir cogu ama okumamis ilk okul mezunu olsun ne biliyim lise mezunu olsun hep boyle oluyor niye oyle

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlari okumus okumamis siniflandirmak sana mi kaldi? Benimde annem babam lise mezunu ama hayatinda gorup gorebilecegin en titiz insanlardir. Yargila insanlari pis diye yargila okumus okumamis diye degil. Bedenine gosterdigin temizligi birazda beyninde ki pis dusunceler icinde kullan

0|1
    0|0
    • Onlar yüzünden rahat olamiyorum. ben hepsi demiyorum yanlis anlattim bir kişi diyim. yoksa temiz olanda var tabiki. bende temizim okumafim genel olarak diyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Deri eldiven takıyorum ben. Eve gidinceeden eldiveni yıkarım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben mesleğim gereği böyle değilim ama bazen boş ermişlik oluyor

0|1
    0|0
  • Okumak insana birşey katmaz bilgi dışında insanın kendini eğitmesi okumaklada olmaz

0|1
    0|0
Yükleniyor...