Bütün vatan hainleri, sanal alemde mi toplanmış?

Kimi PKK savunucusu, Kimi Rusya.. Kimi Esad.. Kimi İran.. hepsi var. Şairin dediği gibi kimi hindu kimi yamyam kimi bilmem ne bela!

Pkk ya kahır duası için soru soruyoruz oradalar, Rusya'ya beddua ediyoruz oradalar, Kimler vatanperver görelim diyoruz oradalar. Çoğu da gizli kullanıcı. Birazdan damlarlar

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Klavye kahramanları

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar haine inat yaşasın Türk milliyetçiliği, mevzu vatansa gerisi teferruat
    Hamdolsun, savaş çıkarsa Rusya'nın yanında yer alacak, bombalaması için koordinat verecek kadar hain alçak olmadık.
    Bu ülkede kahramanlar hainlerden fazla olduğu için ayakta ve her zaman öyle olacak, inşallah

0|1
    0|0
    • Allahın izniyle kardeşim.! Allah bizimle. Gerisi cehennemin dibine

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet, haklısınız: PKK savunuculuğu vatan hainliğidir. Ve baş hainler terör elebaşını adalarda ve mecliste besleyenlerdir. Ardından Kuzey Irak'ta Mehmetçiği Peşmerge'yi eğitmesi için kullanan, Suriye'ye sürekli olarak terörist gönderip komşu ülkeleri BOP amacıyla bölmeye çalışan kimselerdir. Allah belalarını versin bu BOP eşbaşkanı vatan hainlerinin.

Ve umarız Irak, Suriye, İran vs. ülkeler toprak bütünlüğünü korur ve bizimkini de korurlar ülkemizdeki hain hükümetin ihanetlerine rağmen.

0|1
    0|0
  • Vatan haini dediğin ne okuyor vatan hainliği ne demek?
    İslama göre mi yoksa türkçülük zihniyetin göre mi nedir vatan haini?
    Ben kürdüm ana dil özgülüğümü kimliğimi dili mi istediğim zaman Rum suresi 22 ayette Allahın bana verdiği hakkı isteyince vatan haini değil hakkımı istiyorum
    Ancak türkçülük akımına göre yorumlarsan bu ülkenin adı türk yasalar türk herkes türk mantığı ile gitsen ben karşı ciksam vatan haini oluyorum şimdi nedir vatan haini sen kararını verdin mi islama karşı isen türkçülük akımını tutarsin ancak rehberim KURAN dersen devlete karşı sende ses eder bununda hakkı var kardeş değil miyiz nedir bu öfke gibi sende ses edersin kararın nedir?

0|1
    0|0
  • Sizinle aynı görüşte olmayan herkez vatan hayini ve yok edilmeli dimi ama aslında en büyük vatan hayini sizin gibi faşistlerdir.

0|1
    0|0
    • evet yok edilmeli bravo. herkes bizim gibi düşünecek ya da yok olacak

• Sen çokmu zekisin lan mal

• İdrak edemeyeceğin kadar çok

• haklı kimse ondan yanayım şu an tc'nin bir haklılık payı yok

0|1
    0|0
  • sen çok zekisin bilader büyük harf için hangi tuşu kullandın

0|0
    0|0
Yükleniyor...