Saat gece 3 te bir kız tek basina disari ciksa illa biri taciz edermi?

Illa kiza bisey olurmu eve sag salim donebimirmi tek basina disari cikarsa saat 3 te

0|0
11|22

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar abartmayın, Dünya'da neler neler oluyor.
    Türkiye'ye kurban olun. Tamam biraz abaza çok ana yapacak bir şey yok. Dinimiz yasaklamış ve doğal olarak toplum abazaliktan kendinden geçiyor kimi düşürebilirse kimisi atarsa köşeye. Yani bu yere göre değişiyor her yerde vardır tek tük şerefsiz. Ama küçük şehirlerde bu fazla olmuyor mesela ben Zonguldak'ta boyle bir şey bir kere bile duymadım. Böyle bir yere sıkıştırıp tecevüz edicen felan zaten küçük yer her şey belli oluyor. Komaya sokarlar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sokakta cırılcıplak dolassan bıle hıcbır erkegın hıcbır kıza kadına tecavuzzz etme hakkı yok ------ turrrrrrr YOK TUR. evet cıplakta dolasmasın herkes edebını korusun amakusura bakmasın kımse de duzgun gıyınmıs bır ınsana bıle nasıl bakıslar nasıl sozler atılıyor turkıyede... bence baskasının kıyafetınee eh pis demeden once kendı gozlerınıze cekı duzen verın insanoğlu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• kızı bırak silahsız bir erkeğin bile korkması lazım o saatte tek gezerken. illa bir şey olcak diye bir şey yok tabi de çok riskli başına bir şey gelmesin diye koruma amaçlı evine kadar takip eden biri de çıkabilir şikayet eder de yakalanırsam korkusuyla öldürülebilirsin de. yapmaması lazım onu biliyoruz da olması gerekenle gerçekler her zaman tutmuyo maalesef kendini güvene alman şart öncelikle.

0|0
    0|0
  • Maalesef. Bir takım mahlukların neslini artırmaya devam eden Ceza yasalarımız olduğu müddetçe., Genç kızlarımız, bacılarımız, eşlerimizi o saatte sokağa çıkarmamak için elimizden geleni yapacağız. :/ :(

0|0
    0|0
  • İzmirde yaşıyorum gece 02-04 saate bakmadan kısacık şortlarıyla dolaşan binlerce hatun var. Hiç taciz edeni, laf atanı falan görmedim bugüne kadar.
    Zaten yapamazlarda bu şehrin kızları güzel olduğu kadar, tehlikelide. çizerler valla. d

0|0
    0|0
  • Türkiye'deyse evet sağlam bir ihtimal var.

0|0
    0|0
  • gece dışarsı survivor gibiburda kazanan tek hep saldıran elleyen

0|0
    0|0
  • Guven olmaz

0|0
    0|0
  • bence nerede çıkarsan çık başına bişey gelir ama bizim burda istersen çıplak dolaş yinede bişey olmaz :) çok gücenkli

0|0
    0|0
  • nereden geçtiğine bağlı
    mesela ben 3-4-5-6-7-8 de evime gelirken kimse olmuyor ama sakin semt

0|0
    0|0
  • Türkiye'de illaki

0|0
    0|0
  • En başta taksiciler

0|0
    0|0
  • etmemeli rahat rahat dolaşabilmeli

0|0
    0|0
  • illa taciz etmez gasp var kapkaç var :D var da var yani tek şık taciz değil

0|0
    0|0
    • Arkadaşım benim bir sorum varda xper seviyem yetmediği içib paylaşamıyorum bana bir yardım eder misiniz :/

• evet tehlikeli

0|0
    0|0
  • Ortam durumuna göre degisir

0|0
    0|0
  • Dunaynin her tarafinda taciz edilir

0|0
    0|0
  • Bulunduğu yere bağlı ama o saat te bir kızın dışarda ne işi var yani

0|0
    0|0
  • dünyada etmez ama burada eder canım

0|0
    0|0
  • Dötü kaybetmekle kurtarırsın belki

0|0
    0|0
  • o saatte dışarıya çıkan kıza birşey sormazlar direk dalarlar.

0|0
    0|0
  • Çıkmasın neden çıkıyor ben erkek halimle çıkmıyorum anasını satıyım gecenin 1.5 unda bıçak çeken tinerci oldu bana çıkmayın

0|0
    0|0
  • Gece üçü bırak geceleri dışarı çıkıyorsun bunu göze almışsın demektir başına geldiğinde Ağlamayacaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Türkiye de ediyorlar ama etmemeliler

0|0
    0|0
  • Türkiye'de yaşıyorsa o kız herşeyin olma ihtimali var...

0|0
    0|0
  • Pek tekin saatler degl o saate bir insanin disarda olmasi bence uygun degl İzmir İstanbul gibi yerlerde tehlikleli olabilir ama Samsun Rize gibi yerlerde pek tehlikeli olmaz ama 100% garanti veremem tabii

0|0
    0|0
  • Aksam ezanindan sonrasinda pek disarida olmadim tek basima bir zorunluluk olmadigi sürece karaktersiz insan cok olur disarida hava kararinca

0|0
    0|0
  • etmemeli. :(

0|0
    0|0
  • illa taciz ederler tabikide ne işi var o saatte dışarıda

0|0
    0|0
  • kimsenin o kıza taciz etme hakkı yok

0|0
    0|0
  • TÜRKİYE BURASI SAPIKLARIN ŞEHİRİ (SAĞ EL FOREVER ALONE)

0|0
    0|0
  • Abi tabiki

0|0
    0|0
  • başına bir şey gelme olasılığı yüksek sonuçta sabah işe gidecek insna muhtemelen uyuyordur geriyede içip sokaklarda boş boş dolaşanlar kalacaktır buda bir gerçek

0|0
    0|0
Yükleniyor...