Arkadaşlar yakınından şehid olanlar var mı :( ?

Önceki gün teröristlerin roketatarlı saldırısı sonucu şırnakta şehid olan polis, benim yakın komşumdu. Ben bile acayip üzüldüm. Ailesi yıkıldılar. Allah kimseye yaşamasını. Bu pkk lı domuzları da yerin dibine geçirsin inşallah

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Vatan Sağolsun

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çocukluk arkadaşım, abim, aile dostum EMRE AS...
    Geçen yıllarda çözüm sürecinden kaynaklı 23 ay süren eylemsizlik sürecinin ardından verdiğimiz ilk şehitti. Van'da şehit oldu. Ailesi hala acı içinde...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu sene 3 tane şehit cenazesine katıldık biri çok yakından tanıdığım biriydi daha 1 ay bile olmadı. Hem üzülüyorum hem sinirleniyorum.

0|1
    0|0
  • allah rahmet eylesin..

0|1
    0|0
  • Basiniz saolsun :( , Allah firsatlar vermesin pisliklere !!!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Allah ailelerine sabır versin PKK nin da asker polis ailelerine de insan ölüyor anne babalar üzülüyor kuzenim ŞIRNAKTA öldürüldü. Süt kardeşimdi askerdi.
    Bunu yapanlar koltuk sevdalıları koltuğunu kaybetmemek için siyasi rant güdenlerdir. Allah bastakilerin belasını versin de o şekilde bellki huzur gelir gerçek katliam sahiplerini görün

0|0
    0|0
    • İşte her cenazede de sizin gibi provakötrler okuyor maalesef. Yav Başta kiler daha nasıl. Çözüm süreci dediler. Ölümler durdu. Suçladığı. Şimdi PKK'lıların temizlediler yine suçluyorsunuz. Sizin vatan sevginiz yok. Sin derdiniz Erdoğan olmuş

• Samimiyetlik önemli 6 haziran gecesine kadar niye birden iktidardan inince başladı bunlar bu öldürmeler istenince ölmüyor insanlar ben adama karşı olarak çözüm sureci kapandı diye karşı oldum yoksa onunla ilgili bir problemim yoktu

• Saray sağolsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...