Köpek saldırırsa ne yapmalıyız?

Cinsli bir köpek bize saldırırsa (rotweiller, pitbul, kangal, vs) ne yapmalıyız?

Güncellemeler:
Kardeşime pitbull geliyor şakası yaptıktan 5 dk sonra şaka gerçek oldu

0|0
8|18

En İyi Kız Görüşü

• Ben suana kadar hic kacmadim, saldiriya da maruz kalmadim gulup sevesim geliyo gorunce o yuzden yaklasmiyorlar belki de :D

0|1
    0|0
    • Üzerine bir pitbull koşuyorsa ne yaparsın? 2 gün önce başıma geldide

• Bende köpekleri severim ama bazı köpekler şiddet gördukleri ve surekli bir yerde zincirli oldukları için psikopatlaşır durduk yere saldırırlar 😑

• Bana denk gelmedi, gelmesin :D

En İyi Erkek Görüşü

• çok derin bir konu ya ama yazacam hepsini saydığın köpek cinslerinin çoğu sahiplidir yani sokakta görmezi zor saldırgan olmalarıda bu yüzden sahipli olmaları yani karınları doyuyo kimseye muhtaç değil bunun karşılığında yerini ve sahibini yabancılara karşı korur saldırma sebebi bu yüzdendir ama sokaktaki bir köpek cinste olsa kolay kolay saldırmaz insanlarla uyum sağlamıştır elinde poşet görürse bana ekmek su ver dercesine bakar bazı sokak köpekleri vardır saldırır bunlar kendilerine bir yeri mesken edinmiş grup halinde yaşayan karınlarını çöpten doyuran köpeklerdir saldırma sebebi ise bölgeye tecavüz burda yapman gereken yerinde sabit kalman ve hatta tepki vermen hemen geri çekilir eğer kaçarsan işin biter bana 3 tane birden saldırdı emin ol üçünüde kovaladım kaçtı yüksek sesle bağır korkarlar köpekler senin onlardan korktuğunu hisseder ve saldırır onlardan korkmadığını onlara hissettir kimlere saldırır aciz gördükleri al aşağı edebilecekleri kişilere saldırır çocuk yaşlı özellikle gece saldırırlar ben ayağım sakattı topallıyodum 3 köpek bana ondan saldırdı e baktım göt sıkıştı ayağımı unutup onlara doğru tepki verdim böylece kurtuldum en tehlikeliside insandak uzak yaşayan köpekler onlar direk saldırır korksanda korkmasanda ama sahiplerini tanır itaat ederler yine diyeceğim o ki sokak köpeklerinden korkma sahipli köpekler de zaten önlemlidir yaklaşmazssın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bizde onlara saldırmalıyız :D

0|1
    0|0
    • O panikle zor saldırırsın 😀

• heheeeyyy.. onlar beni tanımadı daha :D

• Aniden karşıma çıkan ve göz teması kurduğum kurt köpeğine saygılar abi diyip kaçmışlığım var panikleyince saçmalıyor insan ☺

• Tırsıyorum bazı cinslerden özellikle pitbuldan. O yüzden donar kalırım herhalde.

0|0
    0|0
  • Isırarak Öldür onu

0|0
    0|0
  • Valla hiç kaçma 😊

0|0
    0|0
  • Kaç ya da ölmeyi bekle çok basit.

0|1
    0|0
  • Yere çöm derler :D

0|0
    0|0
  • Bildigin butun dualari okumaya basla...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bir de bu saçmalık var. Köpeklerin hepsi kurtlarla birlikte Canis cinsi altında sınıflandırılır.

Kaçmamak gerektiğini söyleyenler var. Ancak ne kadar doğrudur köpeğine göre değişir. En iyisi o an aklına ne geliyorsa onu yapmak. Ortamı kullanmak gerekebilir.

0|0
    0|0
  • Kendimi korurum tekmelerim. O benim canımı yakmadan ben onunkini yakarım. Acımam hiç te o köpek cinslerine.

0|0
    0|0
  • Gitar çalıyorum söyliyim dedim haliyle tırnaklar uzun o gece teenwolf u izledim sabah kalktım tırnaklarımı törpüledim. Sivri yaptım kurt pençesi gibi.
    Yolda gidiyorum o gecede dolunay var. Bilirsiniz hayvanlar insanlar değişir ruh halleri dolunayda, köpeğin teki saldırıyım derken elinle bir koydum gözünü sıyırdı sonra boynuna 2-3 çizik attım sonra göz göze geldik hiç kaçırmadım gözlerimi bu aradada gözlerimden nerdeyse ateş çıkarıcaktım.
    Sonra gitti gitti ama bendende bir parça aldı bacağımı ısırdı.
    Not:Köpeklerden hala korkmam.

0|0
    0|0
  • Kaç kanks

0|0
    0|0
  • Bize çömel o kaçar dediler hep ama bana hiç güvenli gelmez 😬 ama planım bir köpek saldırırsa muhtemelen tekme atmak olur ama sonra pişman olacağımıda biliyorum 😣

0|0
    0|0
  • Kelime-i sehadet getirmeliyiz

0|0
    0|0
  • Sende ona saldırcan

0|0
    0|0
  • Direk ağaca tırman , arabanın tepesine cık , baktın zıplıyor ağzına tekmeyi koy :D :D

0|0
    0|0
  • Anı yaşa

0|0
    0|0
  • Karşılık vermeli, hemen saldırıya geçmeliyiz.

0|0
    0|0
  • Eline taş al vur ama kacma kaçan kovalanir birde pitbul görürsen yolunu değiştir :D

0|0
    0|0
  • yere yat ölü taklidi yap :D

0|0
    0|0
  • Bana saldirsa ay hoşt ulan derim

0|0
    0|0
  • Yüksek bir yer varsa oraya çıkardım yoksa arkama bakmadan kaçardım yakalayacaklarınıda sanmıyorum :)

0|0
    0|0
  • Topuklican abi oturup çay mı iççen... amacın ne ki?

0|0
    0|0
  • Varsa kaderde köpek saldırısına ugramak cırpınmayı birak zefk almaya bak derim ;))

0|0
    0|0
Yükleniyor...