Önerileriniz varmı?

Arkadaşlar açık lisede okuyorum 2017'de inşallah YGs'ye gireceğim. Yaşımda 18 efendim, sorum şudur sizlere, sayısalda fazla temelim olmadıgı için bana ne önerirsiniz... dershaneyemi gitmeliyim tecrübeli arkadaşlar buyursunlar...

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben de dışardan lise okudum ama Bankacılığı kazandım

0|1
    0|0
    • Peki ygs mat nasıldı? Sizinn

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardeşim temelin yoksa ygs matı dershaneyede gitsen yapamazsın tamamen yorum cıkıyor bu yani eger ilgin varsa ugraş gene ama hic yapamıyorsan zaman kaybetmeden fene ağırlık ver onları bitir hemencecik cunku cok kolay ve kısa konular. ayrıca dershaneye git cunku dershane olmazsa evde kendıne kural koyamıyorsun en azından dershane takip ederek gidiyor sen evde olunca sürekli kafan dagalacak en kötüsüde canın hep sıkılacak en azından insanları görürsün dershanede hem sınavlarda falan arkadaşlarınla yarışırsın falan aile ortamı gibi oluyor dershane mezunken o yüzden mutlaka gitmelisin.

0|1
    0|0
  • dershane artı bir faktör tabiki ama dershanede de de motive olup verim alamayacaksan hiç gitme zaman kaybı eğer mat sıkı öğrenmek istersen guzel kardeşim iyi bir hoca ile kıvırabilirsin tamsiyem budur ha bunu nasıl yaparsın bilemem ekonomık koşul nedir bilemem ama cüzi miktar ücret ile univ te öğrencilerinden yardım alabilirsin derim kolay gelsin !

0|0
    0|0
  • Bende seninle aynı durumdayım dershaneye gitcem temlim olmadığı için

0|0
    0|0
  • kardeşim bakar mısın ben açıktan okucam ilk okul kayıt felan nasıl yapılıyor biliyo musun

0|0
    0|0
Yükleniyor...